DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

13.2.2008 in Dieta podle krevních skupin

Zbavila jsem se zubního kamene a zubních kazů!!!

Post placeholder image

Damián se v tu chvíli docela podivoval nad mým přístupem. Chvíli jsem nechápala, ale vysvětlil mi, že vlastně každý jsme přirozeně štíhlý, i když si tak nemusíme připadat. Na to jsem odpověděla, že je pro mě velmi důležité být štíhlá:)

Tehdy mě odmítl. To mě samozřejmě mírně nakoplo a začala jsem se zajímat, proč se Damián zachoval, jak se zachoval. Za 3 týdny se ozval s tím, že dáme řeč. Setkala jsem se s ním a on mi nabídl, že se nebudeme starat o mojí váhu, ale o to, co mě trápí nejvíce. To byly v tu dobu zuby. Od mala trpím nadměrnou tvorbou zubního kamene a tím i kazů. Tak jsem se svěřila s tímto problémem a čekala jsem, jakou piluku vytáhne ze svého křiváku:)

Jenže k mému údivu vytáhl seznam potravin a domluvil se na schůzce za dva měsíce.

Dorazila jsem k němu plná elánu, radostí a očekávání. Když mě viděl, smál se. Bylo mi jasné, že nade mnou zvítězil!

Za tu dobu, od prvního setkání s Damiánem, jsem se hodně naučila a pochopila.

Dřív jsem zkoušela různé diety, něktré byly OK některé byly hloupé, ale to vidím až teď, když jsem mohla vyzkoušet BTD.

Já jsem totiž hlídala hlavně ty zuby. Šlo to pomalu, vleklo se to, ale za 6 týdnů jsem si všimla pevnějších dásní a kámen se začal drolit.

Pak jsem zjistila, že moje zuby jsou po celý den hladké, jen když sklouznu k nevhodné “odměně”, tak se najednou na sklovině vytvoří hrudky a to vím, že jsem udělala chybu.

Potud měl Damián pravdu a já musela uznat, že BTD mi pomohla. Ale následovala další věc, která souvisí s prvním setkáním s Damiánem:

Moje váha se stabilizovala a já zjistila, že jím jinak, jsem více plná energie, mládnu:D a honím chlapy! (hihihi). A ráda. Damián mi říkla, že není třeba držet dietu, ale jíst to, co může moje tělo zpracovat. Měl pravdu.

To je můj skutečný příběh, který mě v životě posunul o hoooodně velký kus dopředu. Věřím tomu a cítím to na sobě, že mi BTD prodloužila život, po kterém tolik prahnu!

Držím všem, kteří se zabývají BTD, HODNĚ ŠTĚSTÍ ! Heidi
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree