Výživa dle kr.skupiny léčí i NEPLODNOST !!!

Kdo zná náš příběh, kroutil nevěřícně hlavou stejně jako my s manželem. Po té, co se nám první dítko narodilo až po mnohaleté snaze doktorů na asistované reprodukci, nesčetných návštěv léčitelů, cvičení podle Mojžíšové, užívání včelích mateřích kašiček, mořských řas Alfa spring doporučovaných Dr. Uzlem, mnoha různých vitaminů zvyšujících plodnost, speciálních poloh zvyšujících šanci početí, stojek na hlavě, nebo i na Rodině doporučované prstíčkové metodě… se nám nyní podařilo počít dítko NA PRVNÍ POKUS!

Když jsem před rokem a půl s touto výživou začínala, nevěřila jsem, že bych mohla jíst a nepřibírat, jak jsem o tom celý život snila. Po pár týdnech však letěla váha pomalu ale jistě dolů. Po pár měsících jsem užasle pozorovala, že mám po prvé v životě od 12-ti let pravidelné měsíčky (což nedokázali před tím docílit žádní doktoři ani léčitelé – pokud jsem nedostávala injekce na umělé vyvolání krvácení, nebo neužívala hormonální antikoncepci rovněž navozující nepřirozenou pasivní činnost vaječníků, mívala jsem měsíčky i po několika měsících, rekord byl rok a půl trvající interval). Na gynekologii ani asistované reprodukci nezjistili mnoha vyšetřeními žádný konkrétní problém, prostě z důvodu chybně fungujícího hormonálního systému prý trpím anovulačními cykly, ještě k tomu značně nepravidelnými. Pokud už jsem ovulaci měla, byly vajíčka málo kvalitní, oplodnění se nedařilo jak inseminacemi (IUI), tak ani umělým oplodněním (IVF), kryoembryotransferem (KET)…
Současně měl problém s neplodností i manžel, od samého začátku vykazovaly všechny spermiogramy 5% pohyblivost spermií. A to v průběhu několika let stále bez jediné změny. Důvodem dle urologa byla porucha plodnosti kvůli pozdní operaci nesestouplého varlete až ve 12 letech, čímž se tvorba zdravých spermií v podstatě znemožnila. U druhého varlete byla zjištěna varikokéla, zřejmě i v souvislosti s manželovou zálibou v cyklistice. Nekouření, neholdování alkoholu, nenosení slipů ale trenek, nenavštěvování sauny, ani KLASICKÁ zdravá výživa manželovi nezvedly za celé roky spermiogram ani o 1%.

Nyní jsme se stravovali rok a půl podle krevní skupiny. Po prvé jsme se chtěli pokusit o druhé mimi v červenci tohoto léta. Celé předešlé měsíce jsem hořela nedočkavostí, jak to dopadne. Jestli má tahle výživa tak obrovskou moc, aby dokázala vyléčit velkou poruchu plodnosti u dvou partnerů naráz, bez jediné pomoci jakéhokoli dalšího činitele – nebo jestli se budeme snažit marně několik měsíců či let a pak opět vyhledáme asistovanou reprodukci, léčitele atd.
Na začátku léta jsem na dadamu zadala údaje do Ženského kalendáře a vypsala si vypočtené plodné dny. Týden před tím ani týden po té jsme se s manželem nemilovali, jen jediný jeden den pravděpodobné ovulace! Dva týdny na to jsem zjistila, že jsem těhotná…

Může Vás napadnout, jestli nesehrála roli psychika. Myslet si to můžete, ale já vím, že to tak není. I před lety, i teď jsem si otěhotnění velmi přála, myslela jsem na to jak v průběhu milování, tak celé ty dva týdny po té. U manžela už psychika v této oblasti vůbec nehraje žádnou roli. Je flegmatik a dobrodruh, kdy se nám podaří počít dítko, mu bylo jedno před lety i nyní. I pokud by u mě sehrál určitý pozitivní přínos do ozdravení hormonální oblasti první porod, jak se to často u původně neplodných žen traduje, u manžela se za celý ten čas nezměnilo nic, co by mohlo jeho neplodnost jakkoli ovlivnit – pouze se mnou začal jíst podle krevní skupiny. Zní Vám to jako pohádka? Je to pohádka! Jediná v mém životě, která se proměnila v realitu… :o)

Napsat komentář