DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

22.4.2008 in Dieta podle krevních skupin

Střevní mikroflora je klíč

Post placeholder image

Trápíte se nad otázkou, jak se zbavit alergie nebo autoimunního onemocnění?
Pak se netrapte! Vše máte ve svých rukou, respektive, na Vašem talíři.
Podle posledních vědeckých poznatků a zveřejněných klinických studií, pořádaných po celém světě, bylo zjištěno, že na mnoho onemocnění má vliv složení střevní mikroflory.
Proto není jedno co jíme. Ani není jedno, jakou užíváme probiokulturu.
Activia (účinná u krevní skupina AB) a další obdobné produkty určené všem bez rozdílu, obsahující probio kultury, nejsou efektivní pro každého.
Dlouhodobí uživatelé těchto produktů stále trpí alergiemi, zatímco uživatelé specifických probiotik v kombinaci s bromelainem zaznamenali jednoznačný ústup alergií, kožních defektů a další pozitivní změny na zdraví.
Podle vědců a lékařů nejen z řad imunologů a genetiků, podílejících se na celosvětové studii, je velice důležité, užívat správné a rozmanité biokultury, abychom dosáhli rovnováhy střevní mikroflory a tím účinně chránili své zdraví.

Každá krevní skupina vytváří rozdílnou střevní mikrofloru, proto je pro užívání biokultur, vhodné užívat specifická probiotika, přizpůsobená požadavkům každé krevní skupiny. Současně s tím je vhodné přizpůsobit výživu podle krevní skupiny nebo podle genotypu.

Specifická probiotika pro krevní skupiny najdete ve Vaší lékárně, u vybraných lékařů nebo ZDE
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree