Vítejte,

jsme potěšeni Vaší návštěvou na našich oficiálních stránkách věnovaných revoluční teorii v životosprávě od Dr. D’Adamo – životospráva podle krevní skupiny a nově také životospráva podle genotypu. Tento článek je orientačním doporučením, jak ovládat stránky. 1. Zvolte si správný typ životosprávy Jednoduchým testem si můžete zjistit, která

Číst celé...

Dieta podle krevních skupin?

BTD výživa podle krevního typu, nesprávně přeloženo a zažito pod názvem dieta podle krevních skupin, není dietou v českém slova smyslu, ale výživou a to nejen pro snižování nadváhy.

 

BTD je výživa proštíhlou linii, posilování zdraví a prodloužení aktivní části života…

 

Číst celé...

Účinná pomoc při léčbě a prevenci rakoviny

AROMATÁZA JAKO CÍL V ANTIHORMONÁLNÍ LÉČBĚ
Petr Hodek, Julie Fidlerová, Marie Stiborová – Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, katedra biochemie, Praha

Nejvíce frekventovaná nádorová onemocnění, rakovina prsu a prostaty, vznikají ve tkáních, které jsou vystaveny působení estrogenů. Vzhledem k tomu, že estrogeny jsou sloučeninami, které potencují proliferaci buněk, předpokládá se, že pokles
jejich koncentrace, či účinnosti, snižuje riziko vzniku uvedených nádorů a u onkologických pacientů vede k prodloužení života. Z rozboru možností, jak lze účinně interferovat s procesem biosyntézy nebo účinky estrogenů, vychází dvě základní strategie.

Číst celé...

Aplikace BTD®


Výživa dle krevních skupin – Blood Type Diet (BTD®)

Komu je určena tato výživa?

Tyto výživa, prezentována v publikacích Dr.D’Adamo a jeho týmu odborníků, je určena všem ZDRAVÝM jedincům, kteří chtějí předcházet onemocnění či změnit tělesnou hmotnost na zdravou tělesnou hmotnost a chtějí maximalizovat svoje zdraví, získat pevnou postavu, lépe se učit, soustředit se a zůstat mladým co nejdéle. Tato výživa má vliv na stáří vašich tělesných orgánů.

Nemocní tedy nemohou využívat výhod této výživy?

Číst celé...

Špatná dieta – dotaz

Dimtrij
Dotazy – ABO Clinic – Dotazy
26.Jan.2007 (09:18)
Dobrý den.
Dieta podle krevních skupin mne velmi zaujala a lze říci, že jsem jí nakloněn. Dnes (26.1.2007) v Mladé frontě vyšel další díl seriálů "Hubnutí". Je zde uvedeno 15 druhů diet, které jsou rozděleny na "Dobré diety, které účinkují" a "Špatné diety, které mohou ublížit". Dieta podle krevních skupin je zařazena do těch špatných s odůvodněním -cituji Zuzanu Brázdovou, lékařku- "Tato teorie je uměle vykonstruovaná, nemá oporu ani v žádné klinické studii. Podobně bychom si mohli vybrat nějakou jinou typologii, například ne podle krevních skupin, nýbrž podle určité genetické výbavy, podle barvy vlasů, očí a tak podobně. Samozřejmě se hubne vždycky, když se přijímá méně energie, než se vydává, v tom je celé kouzlo účinku těchto diet."
Můžete reagovat?
Předem děkuji za pozornost.
S pozdravem L.Konecny
Číst celé...

Proč je vyžadována certifikace

Proč je vyžadována certifikace

V poslední době se roztrh pytel se samozvanými poradci v BTD. Jak to vlastně ve skutečnosti je?

Každý, bez rozdílu na dosažené vzdělání, JE POVINEN se certifikovat, pokud chce poskytovat poradenství  ve výživě dle krevních typů.
To je vyžadováno autorem výživy Dr.D’Adamo.

Knihy od Dr.D’Adamo jsou určeny pro OSOBNÍ použití a neslouží jako prostředek k podnikaní. Autorský zákon pamatuje na ochranu takového díla i na jeho zneužívání pro komerční účely.

Číst celé...

TYPEbase4 ® – Seznam potravin

Dnes jsme dokočili českou verzi TYPEbase4 ®. Databáze potravin TYPEbase4 ® je oficiální databází a je nadřazena všem zveřejněným seznamům, včetně seznamu z knih D’Adamo. Grafickou a textovou předlohu si můžete porovnat na http://www.dadamo.com odkaz TYPEbase4 ®.

Číst celé...

Doporučená vyšetření pro účinnou aplikaci výživy R4YT

Vzhledem k častým dotazů, jaká jsou doporučená vyšetření ke správné a tím i účelné aplikaci výživy dle krevního typu (R4YT – Správné pro Váš krevní typ), si Vás dovolujeme seznámit s doporučenými vyšetřeními pro jednotlivé krevní typy.

Vyšetření se provádí pouze jednou v životě a značně zjednoduší orientaci v problematice výživy dle krevního typu a/nebo léčby přírodními terapeutiky.

Číst celé...