Medová detoxikační masáž

Sladká masáž Vás zbaví stresu, vyčerpání, únavy a depresí.

Jedná se o tradiční metoda která zlepšuje stav organizmu při akutních i chronických onemocněních, snižuje projevy stresu, redukuje následky nezdravého životního stylu.

Masáž je prováděna čistým včelím medem, nebo medovými elixíry.

Číst celé...

Čínská reflexní masáž

Čínská reflexní masáž, je starobylá masáž reflexních míst na chodidlech, umožňuje účinnou celotělovou relaxaci, a zajišťuje volný průtok životní energie celým tělem. Průtok energie je blokován v důsledku nesprávního způsobu života, provázeného přepínáním a stresem a lidský organismus je pak unaven a vyčerpán. Ke stimulaci dochází tlakem prstů nebo nástrojů na plošky chodidel. Celková tlaková masáž chodidel nohou bývá provázena stavem, kdy mysl se přestává upínat na tělo a dochází k hlubokému stavu relaxace, někdy i ke spánku.
 

Číst celé...

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny  "Hot stone" je masáž, při které se používají horké a teplé kameny zvláštního vulkanického původu, které si dlouhou dobu udrží získanou teplotu. Horké kameny se střídají se studenými kameny. Masáž pomocí horkých a studených kamenů je vhodná pro ty, kdož se chtějí zbavit napětí a křeče ve svalech.

Používáme 68 kamenů….

Číst celé...

Lymfatická masáž

Reflexní lymfatická stimulace a lymfatická masáž jsou dvě metody, které řeší městnání lymfy a napomáhají detoxikaci organizmu. Zatímco lymfatická masáž je forma klasické masáže, která uvádí v určité části těla nahromaděnou lymfu do pohybu za pomoci speciálních hmatů, dochází při lymfatické stimulaci k reflexnímu uvedení lymfy do pohybu drážděním určitých bodů v konkrétní oblasti těla.
Lymfatická masáž je nejvíce oblíbená hlavně mezi ženami. Přesnými masážními technikami a dotyky erudovaný masér stimuluje tok lymfy a usnadňuje očišťování těla od škodlivin látkové výměny. Lymfatická masáž pomáhá hlavně při otocích nebo celulitidě, kdy se zplodiny látkové výměny hromadí v rozšířených tukových buňkách zejména v oblasti boků, stehen, břicha, nohou a paží. Po této masáži je nutné hodně pít vodu a neslazené čaje, aby se škodliviny snáze vyplavily z těla ven.

Číst celé...

Aromatická masáž

K aromamasáži patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž éterickými oleji, které se získávají z rostlin nebo jejich částí, je nejpoužívanější aromamasážní metodou. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické …..K masáži patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž éterickými oleji, které

Číst celé...

Sportovní masáž

Sportovní masáž pomáhá zejména udržet fyzické, mentální i emoční zdraví. Má velice kladné fyzické účinky, které přímo ovlivňují sportovní výkon a následně i období po sportovním výkonu. Sportovní masáž hraje nepostradatelnou roli při udržování svalů na vrcholu jejich flexibility při připravované zátěži. Sportovní masáž se přizpůsobuje podle

Číst celé...

Klasická rekondiční masáž

Technika masáže, kterou používají fyzioterapeuti a maséři severní Evropy, se často nazývá technikou západní, někdy také švédskou masáží, nebo klasickou masáží. Jsou pro ni typické různé druhy hlazení rukama při použití masážního oleje, mýdla, nebo mastkového prášku, jež mají zmírnit tření kůže.

Název tato masáž získala díky švédskému gymnastovi Peru Henriku Langovi, který stanovil a popsal její estetické a vědecké zásady.


 

Číst celé...