DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

[redirect url='https://4yourtype.eu/dieta-ktera-te-zna-nejlepe/' sec='10']

Pro Tvojí skupinu - 4 Your Type

Neoblíbenější a nejvyhledávanější personalizovaná výživa, chcete-li dieta podle krevních skupin a genotypu, od světově uznávaného naturopata Petera Jamese D’Adama, N.D.

P.J.D’Adamo navázal na práci svého otce, který v roce 1950 potvrdil svou teorii výživy podle genetických predispozic v praxi. Od tohoto okamžiku se započala doslova revoluce ve výživě. Přesnější určení potravin se odráželo na zlepšení kvality života. V dnešní době se díky principu postavit svůj život na svém genotypu, aplikuje v nemocnicích, kde je finálně výživa součástí terapie. V době Covid-19, je pak tato výživa významným přispěvatelem k posílení imunitního systému účinně a rychle. Navíc díky znalosti krevní skupiny, lze kvalitně a účinně využívat přírodní medicíny, protože víme, že přírodní medicína s výživou úzce souvisí, a co je pro jednoho med, je pro jiného jed… Díky teorii krevních skupin dnes víme, že krevní skupina 0 lépe odolá virové infekci SARS-CoV-2, zatímco krevní skupina A má predikováno těžší průběh až fatální….

Tak proč se trápit hledáním něčeho, co neznáme, když je tady jediná dieta – výživa, která nás zná nejlépe!

https://4yourtype.eu

Podle krevní skupiny

Kdo jsem? Jedna kapka krve Ti odhalí Tvůj skrytý svět. Nebojíš se sebepoznání? Zajímá Tě, kdo jsi, odkud přicházíš? Jaké máš silné a slabé stránky? To a více Ti odhalí právě Tvoje krevní skupina.

Díky znalosti svojí krevní skupiny nebo krevní skupiny vašeho potomka, můžete lépe čelit alergiím, chronickým onemocněním, nadváze, stresu...

Zdraví

Přestaň experimentovat, když nemusíš. Díky znalosti svojí krevní skupiny, můžeš posílit svoje zdraví nebo si posílit podpůrnou terapii u chronických onemocněních.

Hubnutí

Správná strava, výživa nebo-li DIETA, je zárukou správného fungování metabolického systému. Správné vyživování orgánů a s tím správná tělesná hmotnost.

Zdravé stáří

Stárneme všichni. Všichni chceme žít do 100 let bez bolesti a únavy. Tomu můžeme pomoci, když se budeme správně živit a těžit z našich předpokladů.

Blood type diet encyklopedia

Podle genotypu

Krevní skupina je záležitostí Tvého genetického předurčení. Krevní skupina spolu s antropometrií určuje Tvůj genotyp, který Ti může pomoci pochopit, jak se stravovat. Nemusíš znát celou sekvenci DNA.

Genotyp je podrobnější zacílení do vlastního genetického klíče. Díky tomu lze lépe cílit výživu, která bude pomocníkem k uspořádání aktivit a výživy...

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree