Spa péče a fytoterapie

BioEnergiserD-tox Spa

Detoxikace koupelí nohou

K pravidelné péči o zdraví, patří bezesporu detoxikace organismu. Jistě jsme každý už alespoň jednou za život využili služeb maséra. Někdo zažil dobrého a někdo neví, co mu měla masáž přinést.
Tak je to všude. Každý poskytuje služby tak, jak má moc své poslání rád. Ale pravdou také je, že ne každý může podstoupit každý způsob detoxikace. Kontraindikací jsou namožené tělo, masáže po těžkém výkonu, v době pooperační a posttraumatické, při podávání léků, v těhotenství…. To ale zkušený masér zná a dopředu se ptá, pokud ne, pak něco není v pořádku.

Na našich stránkách vám nabídneme něco informací o masážích a jejich provedení.
Masáže, zábaly a detoxikace patří k úspěšnému hubnutí, modelování postavy, zkvalitňování psychické kondice, posilování imunitního systému, což vše v důsledku předchází nemoci – finančním ztrátám na léčbu a méně ze zaměstnání a dalším nepříjemnostem. Navíc díky pravidelné péči o sebe touto cestou zpomalíte proces stárnutí a prodloužíte si svůj aktivní život bez bolesti…

Seriál o masážích bude doplňován průběžně, jak bude možno nabídnout prezentované masážní techniky, zábaly a detoxikace koupelí nohou.

V této sekci budeme prezentovat i fytoterapii, podobory aromaterapii a gemmoterapii v péči o své zdraví přírodními produkty. Informace zde uváděné neslouží jako zástoj Vašeho lékaře i přes zlepšení zdraví po užívání správných přírodních produktů.

Napsat komentář