Poskytování informací o výživě podle genotypu

Poskytováním informací se rozumí, jakékoliv zveřejnění byť i části díla Dr.D’Adamo.
Seznamy potravin NENÍ DOVOLENO DÁLE ŠÍŘIT ANI KOMERČNĚ VYUŽÍVAT, OPISY SEZNAMŮ POTRAVIN V DALŠÍCH PUBLIKACÍCH O VÝŽIVĚ PODLE DR.D’ADAMO, VYDÁVANÝCH OSTATNÍMI AUTORY, JE POVAŽOVÁNO ZA KOMERČNÍ VYUŽITÍ. JE ZAKÁZÁNO KOMERČNĚ ŠÍŘIT SEZNAMY POTRAVIN PRO VÝŽIVU PODLE DR.D’ADAMO.
Každá kniha je určena POUZE K OSOBNÍMU UŽITÍ, NELZE NA JEJÍM ZÁKLADĚ POSKYTOVAT UVEDENOU PÉČI A POSTUPY DALŠÍ OSOBĚ A NENÍ DOVOLENO TYTO INFORMACE VYUŽÍVAT KOMERČNĚ, S VÝJÍMKOU OPRÁVNĚNÝCH OSOB. OPRÁVNĚNÉ OSOBY JSOU VEDENY VE VEŘEJNÉM REGISTRU NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH DADAMO.COM a DADAMO.CZ. INFORMACE UVÁDĚNÉ NA WWW STRÁNKÁCH, SLOUŽÍ POUZE K OSOBNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ. INFORMACE Z TĚCHTO STRÁNEK NENÍ DOVOLENO ŠÍŘIT BEZ PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU VÝHRADNÍHO ZÁSTUPCE V ČR a SR, STACKTHEME LTD. V EU NEBO PŘÍSLUŠNÉ MEDIÁLNÍ AGENTURY, ZASTUPUJÍCÍ PRÁVA AUTORA A ZÚČASTNĚNÝCH OSOB.

K poskytování informací o výživě podle krevní skupiny, jsou oprávnění všichni posluchači iR4YT, po vykonání první části certifikace Konzultant R4YT a FELLOW IfHI.

Není dotčen svobodný názor, pouze omezeno šíření celků publikací, určených POUZE k osobnímu užití. Žádné omezení se nevztahuje na názory, diskuse, zkušenosti, komentované výňatky z vydaných publikací šířených blogy. Cílem je zamezit šíření chybných interpretací, pramenících z tiskových chyb a činnosti takovým osobám, které poskytují neoprávněně poradenství ve výživě podle Dr.D’Adamo na základě omezených znalostí o dané problematice, včetně aplikace zmíněných chyb. Vzhledem k tomu, že se jedná o specifickou výživu, jde o dietní chybu.

Každá kritika je vždy nejlevnějším a nejúčinnějším zdrojem informací, pro úspěšný rozvoj kritizovaného produktu. Vítáme blogy, fóra… Rádi vaše stránky podpoříme na oficiálních stránkách. Stačí dát o sobě vědět. Doporučíme vám bezplatně, co upřesnit a naše spolupráce může úspěšně začít. Je samozřejmé, že nás spojuje všechny stejný zájem – správně propagovat správnou výživu!

Napsat komentář