Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

Máslo TBV

Máslo TBV

Máslo vyrobeno stloukáním smetany, dokud nedosáhne polotuhého stavu, a to minimálně 80 procent MASOVÉHO TUKU. Zbývajících 20 procent tvoří voda a mléčné sušiny.

Kategorie: Štítky: ,

Popis produktu

Máslo

| MANTEQUILLA | BEURRE / SANS SEL


POPIS: Podle zákona USA musí být máslo vyrobeno stloukáním smetany, dokud nedosáhne polotuhého stavu, a to minimálně 80 procent MASOVÉHO TUKU. Zbývajících 20 procent tvoří voda a mléčné sušiny. Americké ministerstvo zemědělství (USDA) klasifikuje kvalitu másla na základě chuti, těla, textury, barvy a soli. Balení másla nesou štít obklopující stupeň písmen (a občas ekvivalent číselného skóre), který označuje kvalitu obsahu. Známky, počínaje nejlepšími, jsou AA (skóre 93), skóre A (92 bodů), B (skóre 90) a C (skóre 89). Třídy AA a A jsou ty, které se nejčastěji nacházejí na maloobchodní úrovni. Máslo může být uměle barveno (s přírodním ANNATTO); může být také solené nebo nesolené. Nesolené máslo je obvykle označeno jako takové a neobsahuje absolutně žádnou sůl. Někdy se mylně označuje jako „sladké“ máslo – nesprávné pojmenování, protože jakékoli máslo vyrobené ze sladké místo zakysané smetany je sladké máslo. Proto očekávejte, že balíčky označené „máslo ze sladké smetany“ budou obsahovat slané máslo. Mnozí preferují nesolené máslo pro každodenní stravování a pečení. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádnou sůl (která působí jako konzervační prostředek), je rychlejší než slané máslo, a proto je skladován v mrazírenské části na některých trzích. Šlehané máslo do něj vrazilo vzduch, čímž zvětšilo objem a za studena vytvořilo měkčí a roztíratelnější konzistenci. Přichází v solené a nesolené formě. Lehké nebo kalorické máslo má asi polovinu tuku běžného másla, což je možné přidáním vody, odstředěného mléka a želatiny. Při smažení a pečení by neměl být nahrazen běžným máslem nebo margarínem. Skladování másla: Protože máslo absorbuje příchutě jako houba, mělo by být pro skladování zabaleno vzduchotěsně. Chraňte běžné máslo až 1 měsíc, nesolené máslo až 2 týdny. Oba lze zmrazit až na 6 měsíců.

VÝŽIVOVÉ POZNÁMKY:


VITAMINY

  • Vitamin E (alfa tokoferol)

SPECIALIZOVÁNO

  • Podporuje dobrý bakteriální růst

LIPIDY

  • Kyselina palmitová
  • Celkem nasyceno
  • Celkový lipid
  • Kyselina máselná
  • Cholesterol

SACHARIDY

  • Vysoce kalorické

Toto je jídlo s nízkým obsahem FODMAPS. Termín FODMAP je zkratka odvozená od Fermentable, Oligo-, Di-, Mono-sacharidů a polyolů . FODMAP jsou sacharidy s krátkým řetězcem, které se špatně vstřebávají v tenkém střevě. Bylo zjištěno, že omezení FODMAP zlepšuje kontrolu příznaků u lidí se syndromem dráždivého tračníku (IBS) a jinými funkčními gastrointestinálními poruchami

TYPEbase V rev. 2017

Obor

PROSPĚŠNÉ

, ,

NEUTRÁLNÍ

, , , , , ,

VYVARUJTE SE

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Mateřský produkt

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík