Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

QUERCETIN PLUS 90 kapslí

QUERCETIN PLUS 90 kapslí

(Hodnocení: 2)

1.045,00 

Podporuje clearance histaminu a pomáhá snižovat sezónní příznaky, stejně jako podporuje kardiovaskulární a imunitní systém.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Doplněk na podporu clearance histaminu a snížení sezónních příznaků. Poskytuje také podporu pro kardiovaskulární a imunitní systém.

Quercetin se používá po celá desetiletí jako podpora zdravého kardiovaskulárního a imunitního systému. Výzkum také podporuje zjištění, že kvercetin může podporovat zdravou reakci na občasné záněty po sportovní aktivitě a poskytnout úlevu od sezónních příznaků.

Kapsle quercetinu byly vyvinuty Dr. Peterem J. D’Adamem, autorem knihy Eat Right 4 Your Type, aby poskytly tělu antioxidační podporu, kterou potřebuje pro zdravé funkce.

Quercetin je přírodní rostlinný bioflavonoid 400krát účinnější než vitamin E, který podporuje ochranu před poškozením volnými radikály. Je hypoalergenní a je vhodný pro všechny krevní skupiny a typy GenoTypy.

Kapsle Quercetin se vyrábějí v USA a jsou certifikovány a certifikovány jako produkty GMP (Good Manufacturing Practices), jak je uvedeno v asociaci Natural Products Association, a jsou vhodné pro všechny krevní skupiny.

90 vegetariánských kapslí
Doporučené použití:  Jedna (1) kapsle dvakrát denně na prázdný žaludek nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

 
 

2 recenze QUERCETIN PLUS 90 kapslí

  1. Klára (ověřený vlastník)


    Špičková kvalita.

    1 product
  2. Barbora (ověřený vlastník)


    Špičková kvalita.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík