CLA směs ess. olejů 236ml

(0)

Směs esenciálních mastných kyselin pro podporu metabolických funkcí a zdraví svalů. Speciálně navrženo pro Lovce and Sběrače podle GenoTypu a pro krevní skupiny 0 a B.

44 £

CLA směs ess. olejů 236ml

44 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Směs esenciálních mastných kyselin pro podporu metabolických funkcí a zdraví svalů. Speciálně navrženo pro Lovce a Sběrače podle GenoTypu a pro krevní skupiny 0 a B.

Esenciální mastná kyselina, CLA (konjugovaná kyselina linolová), se nachází v hovězím masu, mléčných výrobcích a vejcích a nemůže si ji tělo vyrobit. Bylo pozorováno, že koncentrace CLA je jedním z hlavních rozdílů mezi masem zvířat krmených trávou a masem konvenčních zvířat krmených obilím. To bylo široce prozkoumáno pro jeho roli při podpoře hubnutí, podpoře zdravé svalové hmoty a zlepšení výkonu. Dr. Peter D’Adamo vyvinul novou směs olejů CLA, aby kromě průmyslově standardizované patentované konjugované kyseliny linolové Tonalin® zahrnovala nejkvalitnější omega oleje odvozené z vlašských ořechů a makadamiových ořechů. Je lisován za studena a je balen ve světlu odolné lahvi, aby byla zachována kvalita a svěžest olejů.

Tento ořechový olej s čerstvou chutí podporuje:

  • Optimální metabolická funkce
  • Podporuje zdravé udržování svalů

Tento vzorec je optimalizován pro:

  • Krevní skupiny: O a B.
  • Genotypy: Sběrač a Lovec (mohou být použity i Válečníkem)

Návod na 236 ml:   Užívejte 1 až 2 čajové lžičky denně. Může být také smíchán s oblíbeným džusem, salátovým dresinkem nebo smoothie.
Vegetariánské: Ne
ALERGEN: Tento výrobek obsahuje ořechy.

Doporučení pro skladování:   Po otevření nechejte v chladu.

Tento výrobek neobsahuje lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádný přidaný cukr, barvu ani příchutě a žádné umělé přísady ani umělé konzervanty.

Naše kapalina CLA Oil Blend Liquid se vyrábí v USA v zařízení, které je certifikováno USDA National Organic Program (NOP).

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.