Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

GLYCOSCIA 60 kapslí

GLYCOSCIA 60 kapslí

(Hodnocení: 1)

917,00 

Unikátní vzorec určený k podpoře zdravého metabolismu, podpoře hubnutí a udržení homeostázy. Inspirováno tradiční ajurvédskou medicínou.

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Unikátní vzorec určený k podpoře zdravého metabolismu, podpoře hubnutí a udržení homeostázy. Inspirováno tradiční ajurvédskou medicínou.

Glycoscia je inovativní, jedinečný svého druhu nutriceutický vzorec, který navrhl Dr. Peter D’Adamo jako pomoc při hubnutí, udržení hladiny cukru v krvi již v normálním rozmezí a celkové zlepšení zdravého metabolismu. Původně vyvinutý pro použití na jeho klinice, klíčovou ingrediencí v Glykoscii je ájurvédská bylina Salacia reticulata , tradiční bylina, která se v ájurvédské medicíně používá již tisíce let, kromě dalších čtyř synergických kofaktorů.

Moderní výzkum ukázal, že Salacia hraje důležitou roli při podpoře přirozeného metabolismu sacharidů. Když konzumujeme cukry a škroby, velmi malé množství se štěpí enzymy v našich slinách. Zdaleka větší množství se však metabolizuje v tenkém střevě, kde lze asimilovaný cukr buď okamžitě využít k výrobě energie, nebo uložit jako tuk pro pozdější použití. Jedním ze způsobů, jak je to kontrolováno, jsou speciální hormony v buňce zvané PPAR (Pee-Pars). Nejlépe studovaný z PPAR se nazývá PPAR-gama (PPARG). PPARG je klíčovým regulátorem ukládání mastných kyselin a metabolismu glukózy; jako dopravní policista, který řídí vozidla jedním ze dvou směrů: „spalujte sacharidy“ nebo „ukládejte tuk“. Studie ukázaly, že Salacia root působí zdravě na PPARG a pomáhá udržovat a vyvažovat jeho normální a optimální funkci.

Kromě toho u některých jedinců, někdy nazývaných „hyperasimilátory“, se procento nestráveného uhlohydrátu z jídla dostane do dolního střeva a rozloží se na jednoduché cukry, které se pak také asimilují a buď se uloží jako tuk nebo spálí jako energie. Je známo, že tito jedinci mají vyšší hladiny třídy enzymů nazývaných glykosidázy. Bylo prokázáno, že přípravek Salacia pomáhá zajistit normální a zdravé hladiny tohoto enzymu, zejména v kombinaci s rozumnou dietou a cvičebním programem.

Synergické kofaktory

  • Resveratrol : Resveratrol, ployfenolická sloučenina, se nachází především v slupkách červeného vína a červených hroznů. V nyní známé nedávné studii na Harvardu bylo hlášeno, že myši krmené resveratrolem byly časem hubenější a zdravější se zvýšenou délkou života. Každá tobolka Glycoscia dodává celých 50 mg Resveratrolu, což poskytuje 50% trans-resveratrolových sloučenin.
  • Quercetin: Nejdůležitější přírodní bioflavonoid, Quercetin podporuje normální trávicí a imunitní systém.
  • Kořen červené šalvěje: Nedávný výzkum na Západě, který se tradičně používá v čínské medicíně, potvrzuje důležitost Šalvěje při podpoře zdravé kardiovaskulární a jaterní funkce.
  • Maitake Mushroom : Adaptogen považován za „krále hub“. Výzkum naznačuje, že se zdá, že Maitake udržuje hladinu cukru v krvi, která je již v normálním rozmezí.
60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka 2krát denně.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze GLYCOSCIA 60 kapslí

  1. Jakub (ověřený vlastník)

    Špičková kvalita.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík