Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

AROMASTAT 90 kapslí

AROMASTAT 90 kapslí

(Hodnocení: 2)

1.178,00 

Bylinná směs určená k regulaci přirozené hladiny testosteronu a udržování svalové hmoty.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Bylinná směs určená k regulaci přirozené hladiny testosteronu a udržování svalové hmoty.

Podporujte zdravou hormonální rovnováhu s věkem pomocí kapslí Aromastat.

V dnešním moderním světě existuje mnoho reklam a tvrzení o výhodách přírodních i farmaceutických doplňků testosteronu. Aromastat je doplněk stravy navržený tak, aby přirozeně působil v těle na optimalizaci přirozené a zdravé hladiny testosteronu. Obsahuje přírodní směs bylinných složek, které společně pomáhají udržovat rovnováhu vašich přirozených hormonů.

Aromastat, který vytvořil Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, prokázal v klinických studiích, že pomáhá vyrovnat a modulovat v těle enzym zvaný „aromatáza“. Jak muži stárnou, aktivita aromatázy se zvyšuje a přeměňuje to málo testosteronu, které zbylo, na estrogen. Aromastat může být důležitou součástí režimu k udržení zdraví prostaty.

Bez ohledu na pohlaví je udržování zdravé rovnováhy testosteronu rozhodující součástí procesu stárnutí a užívání Aromastatu může být prospěšné pro ty, kteří chtějí zahájit nebo udržovat cvičební program zaměřený na zvýšení tělesné hmotnosti pro snížení svalové hmoty a snížení tělesného tuku.

Tento 100% vegetariánský doplněk obsahuje výtažek z květu heřmánku, christin a výtažek z kořene. Vyrábí se v USA a jedná se o GMP (Good Manufacturing Practices) zaručený a certifikovaný produkt, jak je uvedeno v Asociaci přírodních produktů, a je vhodný pro všechny krevní skupiny.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka 2krát denně.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano
Obsahuje sóju ze sojových izolátů

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, kukuřici, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

2 recenze AROMASTAT 90 kapslí

  1. Magdalena (ověřený vlastník)

    Maximální spokojenost!

    1 product
  2. Alice (ověřený vlastník)

    Špičková kvalita.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík