Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

Omlazující čisticí prostředek 106ml

Omlazující čisticí prostředek 106ml

(Hodnocení: 2)

1.236,00 

Jemný hydratační čisticí prostředek k odstranění přebytečných olejů z pokožky a blokování chronické glykace.

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Jemný hydratační čisticí prostředek k odstranění přebytečných mastí z pokožky a blokování chronické glykace.

Vaše suchá nebo zralá pokožka potřebuje čisticí prostředek, který je jemný, krémový a hydratační. Všechny tyto prvky vstupují do hry s omlazujícím čisticím prostředkem.

Rejuvenating Cleanser, vyvinutý Dr. Peterem D’Adamem, autorem knihy Eat Right 4 Your type, odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečné oleje bez nadměrného odstraňování pokožky. Tento zvlhčující čisticí prostředek je součástí řady Genoma Skin Care. Obsahuje karnosin k blokování chronické glykace, buněčného procesu, který urychluje stárnutí, a také přírodní rostlinné látky, které zajišťují hydrataci a zanechávají pokožku svěží.

Pokyny : Pro dosažení nejlepších výsledků navlhčete pokožku a naneste dostatečné množství omlazujícího čisticího prostředku, který pokryje váš obličej. Lehce krouživými pohyby vmasírujte do pokožky čisticí prostředek, který snadno odstraní make-up. Nechejte čisticí prostředek působit další 2 minuty na masku, nebo jej opláchněte teplou vodou a pokožku osušte. Naneste toner D’Adamo Genoma ™ AGE-Inhibiting Toner.

Výrobky D’Adamo Genoma Skin Care jsou vhodné pro všechny typy pleti. Neobsahují pšeničné nebo mléčné bílkoviny, kukuřici nebo kokosové vedlejší produkty. Všechny produkty neobsahují minerální oleje, parabeny, parafin, ropné produkty, propylenglykol ani jiné potenciálně škodlivé přísady používané v typických čisticích prostředcích.

2 recenze Omlazující čisticí prostředek 106ml

  1. Barbora (ověřený vlastník)


    Nejvíc mě ale překvapil dárek:-)

    1 product
  2. Josefína (ověřený vlastník)


    Maximální spokojenost!

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík