Anti-AGE sérum 15ml

(0)

Lehké sérum pro rozjasnění, napnutí a vyvážení pleti. Přírodní rostlinné výtažky vymazávají tmavé skvrny.

25 £

Anti-AGE sérum 15ml

25 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Jsou to vrásky, které vás dělají starší.

Lehké sérum rozjasňuje, napíná a vyvažuje pokožku. Přírodní rostlinné výtažky vymazávají tmavé skvrny.

Jak pokožka stárne, zvyšuje produkci molekul cukru, které se po navázání na protein nebo lipid vytvářejí škodlivé sloučeniny zvané  Advanced Glycation End-products (AGE) .

Toto zvýšení molekul AGE může zvýšit jemné linie, vrásky a tmavé skvrny. Naše Anti-AGE sérum obsahuje přírodní ingredience, které poskytují cílenou a účinnou korekci pokožky a dávají mladistvě vypadající záři. Mezi klíčové hráče patří:

  • Organická trehalóza , molekula cukru se dvěma glukózami , která dává mnoha organismům schopnost odolávat dlouhým obdobím bez vody. Také přináší své silné antioxidační schopnosti.
  • Rosemary ( Rosmarinus officinalis ) působí jako hlavní hybná síla tohoto vzorce tím, že poskytuje ochranu pokožky před poškozením způsobeným slunečním zářením a volnými radikály.
  • Modřín arabinogalaktan z vnitřní kůry modřínu ( Larix occidentalis ) je bipolymer složený ze dvou monosacharidů, které se nacházejí v rostlinných a mikrobiálních izoformách. Často se váže na proteiny a výsledný protein arabinogalaktan (AGP) funguje jako intracelulární signální molekula i jako lepidlo k utěsnění ran rostlin.
  • Voda z květů levandule a výtažky z organických rýžových semen dodávají tomuto zvlhčujícímu a chladivému složení receptury tohoto séra s přesností.

Sérum Genoma ® Anti-AGE je lehký a osvěžující doplněk vašeho každodenního protokolu péče o pleť, který poskytuje silný úder.

15 ml

Pokyny: Vmasírujte do pokožky po vyčištění a tonizaci, se zvláštním důrazem na oblasti citlivé na sluneční záření a dehydrataci. Pokračujte s Genoma ® Day Light Face Crème . Aplikujte po celý den, abyste si pokožku osvěžili.

Produkty D’Adamo Genoma Skin Care ® jsou vhodné pro všechny typy pleti. Tyto produkty neobsahují pšeničné nebo mléčné bílkoviny, kukuřičné nebo kokosové vedlejší produkty. Všechny produkty neobsahují minerální oleje, parabeny, parafín a ropné produkty.

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.