Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

COLLINSONIA 60 kapslí

COLLINSONIA 60 kapslí

(Hodnocení: 1)

720,00 

Bylinkový doplněk, který přirozeně zvyšuje zdraví dutin a krku.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Bylinkový doplněk, který přirozeně zvyšuje zdraví dutin a krku.

Problémy se sinusem postihují každý rok přibližně 37 milionů Američanů, což má za následek ztrátu přibližně čtyř pracovních dnů v roce. I když existuje řada přístupů k udržení zdraví dutin, prakticky všechny se spoléhají na nějaký vnější přístup (výplachy solí, Neti Pot ™ atd.)

Dr. Peter J. D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, vyvinul Collinsonia Plus jako alternativu. Tento dvojúčelový vegetariánský doplněk obsahuje zcela přirozenou směs kořene Collinsonia (Collinsonia canadensis) s nejkvalitnějším modřínem arabinogalaktanem. Collinsonia canadensis je vytrvalá léčivá bylina z čeledi máty. 

Dr. Peter D’Adamo formuloval doplněk Collinsonia Plus tak, aby byl bez lepku a stearátu a 100% vegetariánský. Vyrábí se v USA a je produktem s osvědčením GMP (Good Manufacturing Practices), jak je uvedeno v asociaci Natural Products, s hodnocením shody ” A “. Naše složení Collinsonia Plus je bez stearátu a je dodáváno v želatinových tobolkách na rostlinné bázi a je vhodné pro všechny krevní skupiny.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka 1-3krát denně jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře. Nejlepší je odebrat z jídla.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze COLLINSONIA 60 kapslí

  1. Roman (ověřený vlastník)

    Produkt mě překvapil velmi příjemně.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík