Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

Phyto D 2000 – Vitamín D a K

Phyto D 2000 – Vitamín D a K

(Hodnocení: 1)

917,00 

Komplex vitamínů D a K s dalšími 2 čínskými bylinkami na podporu zdraví kostí a pojivové tkáně.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Komplex vitamínů D a K s dalšími 2 čínskými bylinkami na podporu zdraví kostí a pojivové tkáně.

Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, vytvořil Phyto D 2000 smícháním vitamínů D3 a K s bylinnými přípravky Epimedium a Drynaria. Tyto dvě byliny spolu s obsaženým vitaminem K2 a minerálem stroncium mohou pomoci podpořit již zdravé zdraví kostí a pojivové tkáně i pružnost kloubů.

Vitamin D má zásadní a široké účinky v celém těle, včetně podpory vstřebávání vápníku, železa, hořčíku, fosfátů a zinku. 

Zatímco mnoho doplňků vitaminu D používá formu D2, doporučenou formou vitaminu D je vitamin D3 nebo cholekalciferol – nachází se v přípravku Phyto D 2000. Toto je přirozená forma vitaminu D, kterou si vaše tělo vytváří ze slunečního záření. Mnoho lidí se však vyhýbá nadměrnému vystavení slunci nebo žije v oblastech s nízkým slunečním zářením na světě. Možná nedostanou dostatek slunečního světla k výrobě dostatečného množství vitaminu D3. Studie prokázaly, že nízké hladiny vitaminu D u běžné populace nejsou neobvyklé.

Pomozte podpořit své tělo při udržování zdravých kostí a zdravého imunitního systému spolu s podporou normální energetické hladiny pomocí Phyto D 2000.

Phyto D 2000 je 100% vegetariánský a vhodný pro všechny krevní skupiny. Vyrábí se v USA s použitím GMP (Good Manufacturing Practices) v zařízení certifikovaném asociací Natural Products Association s hodnocením shody „A“.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka dvakrát denně k jídlu jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano
Nevhodné pro děti do 12 let

Tento výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze Phyto D 2000 – Vitamín D a K

  1. Klaudie (ověřený vlastník)

    Maximální spokojenost!

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík