DETOXICAL-D 90 kapslí

(0)
Synergická směs bylin a živin na podporu detoxikace a zdravé funkce jater.

40 £

DETOXICAL-D 90 kapslí

40 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Synergická směs bylin a živin na podporu detoxikace a zdravé funkce jater.

Detoxikační systémy těla mají denní potřebu kladenou jak vnějšími, tak vnitřními znečišťujícími látkami. Zbavení těla toxinů může způsobit přepracování jater, což má za následek to, že játra nepracují na své špičkové účinnosti.

Pro podporu zdravé funkce jater vyvinul Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, DetoxiCal-D, který poskytuje výživnou a bylinnou podporu pro optimální detoxikační proces. Tento doplněk stravy spojuje dohromady dvě synergické složky: vápník D-glukarát (což je směs vápníku a kyseliny glucaris) a botanický Phyllanthus. Obě tyto složky pracují v harmonii a mohou zvýšit přirozené detoxikační schopnosti těla, udržovat zdravé hladiny hormonů a podporovat funkci jater.

DetoxiCal-D je 100% vegetariánský a vhodný pro všechny krevní skupiny. Vyrábí se v USA v zařízení GMP (Good Manufacturing Practices) a neobsahuje žádné přísady spojené s nejběžnějšími potravinovými alergiemi, jako jsou: cukr, sůl, lepek, pšenice, droždí, kukuřice, sója, vejce, mléčné výrobky, konzervační látky, barviva, příchutě nebo umělé přísady.

90 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka 2-3krát denně jako doplněk stravy.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

 

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.