Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

SCIENCA 60 kapslí

SCIENCA 60 kapslí

(Hodnocení: 1)

788,00 

Zakoupením produktu získáte
260 Bod v Program BONUS systému

Směs kurkumy, quercetinu a bromelainu navržená pro maximalizaci a podporu pohodlí kloubů a modulaci zánětu.

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Směs podpůrných živin a rostlin na podporu relaxace a zdravé kontroly stresu.

Dr. Peter D’Adamo vytvořil Sciencu jako směs několika známých bylin a nutriceutik, jejichž cílem je maximalizovat a podpořit pohodlí kloubů a posílit přirozené regenerační mechanismy těla. Scienca je založena na známém ajurvédském antioxidačním přípravku Kurkuma , který je členem rodiny zázvorů . Pravděpodobně znáte kurkumu jako jedno z hlavních koření v kari. Léčivé účinky kurkumy jsou pravděpodobně způsobeny jednou z jejích hlavních složek, zvanou kurkumin .

Existují stovky článků vědeckého výzkumu o účincích kurkumy a kurkuminu na zdraví. Mnoho z nich vykazuje výhody pro dočasné nepohodlí kloubů, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a zklidnění dočasného podráždění žaludku. Kromě kurkumy navrhl Dr. D’Adamo Scienca tak, aby zahrnovala synergické faktory Quercetin , dobře prozkoumaný rostlinný antioxidační flavonoid, který se nachází v červeném vínu, cibuli, zelený čaj, jablka a bobule; kromě bromelainu , silného enzymu trávícího bílkoviny získaného ze stvolu ananasu. Dr. D’Adamo se domnívá, že přidání těchto kofaktorů může pomoci zlepšit celkovou aktivitu kurkumy.

Scienca se vyrábí pomocí GMP (Good Manufacturing Practices) v zařízení certifikovaném asociací Natural Products Association s hodnocením shody „A“. Scienca je vzorec bez stearátu. Obohaťte svůj doplňkový protokol se Sciencou a sklízejte výhody nadčasové moudrosti podporující její zdravé přínosy.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka dvakrát denně.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze SCIENCA 60 kapslí

  1. David (ověřený vlastník)


    Maximální spokojenost!

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík