SCIENCA 60 kapslí

(0)

Směs kurkumy, quercetinu a bromelainu navržená pro maximalizaci a podporu pohodlí kloubů a modulaci zánětu.

25 £

SCIENCA 60 kapslí

25 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Směs podpůrných živin a rostlin na podporu relaxace a zdravé kontroly stresu.

Dr. Peter D’Adamo vytvořil Sciencu jako směs několika známých bylin a nutriceutik, jejichž cílem je maximalizovat a podpořit pohodlí kloubů a posílit přirozené regenerační mechanismy těla. Scienca je založena na známém ajurvédském antioxidačním přípravku Kurkuma , který je členem rodiny zázvorů . Pravděpodobně znáte kurkumu jako jedno z hlavních koření v kari. Léčivé účinky kurkumy jsou pravděpodobně způsobeny jednou z jejích hlavních složek, zvanou kurkumin .

Existují stovky článků vědeckého výzkumu o účincích kurkumy a kurkuminu na zdraví. Mnoho z nich vykazuje výhody pro dočasné nepohodlí kloubů, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a zklidnění dočasného podráždění žaludku. Kromě kurkumy navrhl Dr. D’Adamo Scienca tak, aby zahrnovala synergické faktory Quercetin , dobře prozkoumaný rostlinný antioxidační flavonoid, který se nachází v červeném vínu, cibuli, zelený čaj, jablka a bobule; kromě bromelainu , silného enzymu trávícího bílkoviny získaného ze stvolu ananasu. Dr. D’Adamo se domnívá, že přidání těchto kofaktorů může pomoci zlepšit celkovou aktivitu kurkumy.

Scienca se vyrábí pomocí GMP (Good Manufacturing Practices) v zařízení certifikovaném asociací Natural Products Association s hodnocením shody „A“. Scienca je vzorec bez stearátu. Obohaťte svůj doplňkový protokol se Sciencou a sklízejte výhody nadčasové moudrosti podporující její zdravé přínosy.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka dvakrát denně.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.