Proteinový nápoj – čistý protein bez příchuti – 454g

(0)

Tyto nové receptury bílkovinných prášků splňují celoživotní cíl: vyrábět produkt nejvyšší kvality, který také poskytuje uspokojivý chuťový zážitek…

37 £

Proteinový nápoj – čistý protein bez příchuti – 454g

37 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Uniblend: Vaše komplexní řešení pro proteiny všech typů – 454g

Seznamte se s Uniblend, jediným proteinovým práškem Right 4 All Types. Uniblend využívá sílu arabinogalaktanů ze stromu modřínu západního, bromelainu a kyseliny alfa-lipoové (ALA) a je formulován tak, aby podporoval váš imunitní systém, pomáhal při regeneraci po tréninku a zvyšoval vaši energetickou hladinu. Unflavored Uniblend je perfektní směs s vašimi oblíbenými Beneficials a připraví vám perfektní svačinku zabalenou v bílkovinách nebo jídlo po tréninku. K dispozici také v kakau.

Dr. Peter D’Adamo vytvořil prášek Uniblend ™ Protein Powder, který kombinuje sílu osobní výživy s recepturou, která hladce mísí, chutná úžasně a má pravdu 4 všechny typy – zdravý proteinový prášek pro jakoukoli krevní skupinu a snadná volba pro celou rodinu.
Tip: Pro dosažení optimálních výsledků použijte šejkr nebo mixér.

To, co vynecháme, je stejně důležité jako to, co do něj vložíme. 

Na rozdíl od mnoha bílkovinných prášků nenajdete žádné přísady Vyvarujte se nebo zbytečné syntetické přísady nebo sladidla.
Dr. Peter D’Adamo  se ujistil, že je formuluje Right 4 All Types, ale také right 4 you.

Uniblend - Žádné umělé přísady Uniblend - bez GMO Uniblend - bez lepku Uniblend - žádná sladidla

SYNERGICKÉ PŘÍSADY VYTVOŘENÉ PRO  NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY:

Složky s přidaným proteinem

    • Arabinogalaktan z Larix laricina: Arabinogalaktany ze stromu modřínu západního jsou vysokomolekulární polysacharidy (cukry) schopné regulovat kritické aspekty imunitního systému a zároveň poskytují zdroj prebiotika prospěšného pro střeva a vlákninu.
    • Bromelain:  Trávicí enzym nacházející se ve stvolu a plodech ananasu (Ananas comosus), Bromelain je nejlépe známý jako zažívací pomůcka a pro svou roli při napomáhání tělu po tréninku a regeneraci svalového poranění. 
    • Kyselina alfa-lipoová: Silná antioxidační sloučenina, ALA pracuje s mitochondriemi (energetickými buňkami buňky) a pomáhá měnit živiny na energii a pomáhá přirozené antioxidační obraně těla. Je také známo, že pomáhá omezovat chutě a pomáhá při hubnutí.

Počet porcí v balení: 20 – 454g

Návod k použití: Zkombinujte 1 odměrku s 200ml vody, mléka nebo džusu prospěšné pro The Blood Type Diet®. Volitelně přidejte celé ovoce / zeleninu. Promíchejte, protřepejte nebo promíchejte.

Složení: Protein z vaječného bílku, inulin, organický hnědý rýžový protein, oxid křemičitý.

Obsahuje: Vejce.

„Tyto nové receptury bílkovinných prášků splňují celoživotní cíl: vyrábět produkt nejvyšší kvality, který také poskytuje uspokojivý chuťový zážitek. Vždy jsem chtěl pracovat s bílkovinami z vaječného bílku kvůli jeho vysoké účinnosti bílkovin, plus skutečnost, že nám umožňuje vyrábět prášky, které lze použít ve všech krevních skupinách. Dosud však byl materiál buď příliš drahý, nebo ne v kvalitě, kterou jsem považoval za vhodný. Tyto nové proteinové prášky Uniblend ™ splňují vše ! ”

Dr. Peter D'Adamo

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.