Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

PROBERRY CAPS – 120 kapslí

PROBERRY CAPS – 120 kapslí

(Hodnocení: 1)

903,00 

Silné antioxidanty a flavonoidy pro podporu pojivové tkáně, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a silnější imunitní systém.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Silné antioxidanty a flavonoidy pro podporu pojivové tkáně, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a silnější imunitní systém.

Tmavě zbarvené bobule, jako jsou borůvky a bezinky, obsahují antioxidanty, které podporují zdravé stárnutí. Pigmentované flavonoidy jsou schopné zvyšovat hladinu vitaminu C, podporovat zdravou stabilitu kapilár, podporovat produkci kolagenu a podporovat zdravou imunitní odpověď. Ačkoli mnoho potravin obsahuje antioxidanty, tmavé bobule obsahují jedny z nejvyšších úrovní koncentrace.

Kapsle Proberry Caps, vyvinuté Dr. Peterem D’Adamem, autorem knihy Eat Right 4 Your Type, obsahují silné rostlinné antioxidanty: borůvky, bezinky a černé třešně. Tato účinná trojice bobulí obsahuje kritický koncentrát černého bezu a ARA 6 v poměru 4: 1 pro optimalizaci normální imunitní funkce.

Kapsle Proberry Caps jsou vyráběny v USA a mají certifikát GMP (Good Manufacturing Practices) a jsou certifikovány jakosti podle asociace Natural Products Association a jsou vhodné pro všechny krevní skupiny.

Nabízíme také naše Proberry ve skvělé chutné tekuté formě, Proberry 3 Sirup.

120 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Dvě (2) tobolky 2krát denně jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, škrob, lepek, pšenici, droždí, sóju, mléčné a vaječné výrobky a žádné konzervační látky.

1 recenze PROBERRY CAPS – 120 kapslí

  1. Vendula (ověřený vlastník)


    Špičková kvalita.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík