Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

PROBERRY CAPS – 120 kapslí

PROBERRY CAPS – 120 kapslí

(Hodnocení: 1)

903,00 

Zakoupením produktu získáte
300 Bod v Program BONUS systému
Silné antioxidanty a flavonoidy pro podporu pojivové tkáně, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a silnější imunitní systém.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Silné antioxidanty a flavonoidy pro podporu pojivové tkáně, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a silnější imunitní systém.

Tmavě zbarvené bobule, jako jsou borůvky a bezinky, obsahují antioxidanty, které podporují zdravé stárnutí. Pigmentované flavonoidy jsou schopné zvyšovat hladinu vitaminu C, podporovat zdravou stabilitu kapilár, podporovat produkci kolagenu a podporovat zdravou imunitní odpověď. Ačkoli mnoho potravin obsahuje antioxidanty, tmavé bobule obsahují jedny z nejvyšších úrovní koncentrace.

Kapsle Proberry Caps, vyvinuté Dr. Peterem D’Adamem, autorem knihy Eat Right 4 Your Type, obsahují silné rostlinné antioxidanty: borůvky, bezinky a černé třešně. Tato účinná trojice bobulí obsahuje kritický koncentrát černého bezu a ARA 6 v poměru 4: 1 pro optimalizaci normální imunitní funkce.

Kapsle Proberry Caps jsou vyráběny v USA a mají certifikát GMP (Good Manufacturing Practices) a jsou certifikovány jakosti podle asociace Natural Products Association a jsou vhodné pro všechny krevní skupiny.

Nabízíme také naše Proberry ve skvělé chutné tekuté formě, Proberry 3 Sirup.

120 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Dvě (2) tobolky 2krát denně jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, škrob, lepek, pšenici, droždí, sóju, mléčné a vaječné výrobky a žádné konzervační látky.

1 recenze PROBERRY CAPS – 120 kapslí

  1. Vendula (ověřený vlastník)


    Špičková kvalita.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík