NITRICYCLE B-AB 60 kapslí

(0)
Doplněk na podporu zdravé vazodilatace a krevního tlaku při současném zlepšení kognitivních funkcí.

25 £

NITRICYCLE B-AB 60 kapslí

25 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Doplněk na podporu zdravé vazodilatace a krevního tlaku při současném zlepšení kognitivních funkcí zejména pro skupiny B a AB.

Nedávný výzkum, který získal Nobelovu cenu, vedl k hlubšímu pochopení důležité úlohy, kterou hraje jednoduchá molekula oxidu dusnatého, o níž je známo, že ovlivňuje mnoho našich nejzákladnějších zdravotních procesů, včetně kognitivního učení a zdravého tonusu cév. V našem těle funguje oxid dusnatý jako signální molekula, která může:

  • Ovlivňovat kognitivní funkce,
  • Pomáhá udržovat hladinu krevního tlaku, již při normálních hodnotách.
  • Rozvíjí zdravou reakci imunitního a nervového systému.

Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type formuloval Nitricycle smícháním rostlinných látek s aminokyselinou L-Arginin, která je nezbytným prekurzorem oxidu dusnatého. Tato jedinečná směs pomáhá udržovat zdravý tonus krevních cév, takže je oblíbená pro sportovce a nadšence cvičení. Existují určité důkazy, že krevní skupiny B a AB mohou mít z Nitricycle větší užitek, i když je vhodný pro všechny skupiny.

Nitricycle se vyrábí v USA a je produktem s osvědčenou kvalitou GMP (Good Manufacturing Practices), jak uvádí asociace Natural Products Association, a je vhodný pro všechny krevní skupiny.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka dvakrát denně jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

 

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.