Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

Methyl 12 Plus – Vitamín B12

Methyl 12 Plus – Vitamín B12

(Hodnocení: 2)

582,00 

Vitalita s vylepšeným B Vitamínem – 60 VCAPS BIOLOGICKY AKTIVNÍ VITAMÍN B12 Navržený Dr. Peterem D’Adamo a Dr. Gregory Kellym je zcela nejlepším B12 doplňkem, který kdy kde naleznete.

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Aktivní vzorec Methyl B12  vitaminu B pro podporu zdravých metabolických funkcí a produkci energie.

Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, pomohl vyvinout Methyl 12 Plus, aby podpořil a udržel vaši přirozenou hladinu energie a optimalizoval methylační schopnosti vašeho těla. Může také pomoci regulovat spánkové vzorce – urychluje probuzení se, ve spojení s aktivním spektrem světla (modré).

Methyl 12 Plus spojuje dohromady dvě biologicky aktivní formy vitamínů B12, které obsahují jak (methylkobalamin, tak adenosylkobalamin) pro maximální absorpci a využití a podporu zdravého nervového systému a podporu produkce krevních buněk. Obsahuje také přírodně identický a plně aktivní vitamin B9 (folát).  Poznámka: Methyl 12 Plus neobsahuje syntetickou formu B9, často označovanou jako kyselina listová.

Methyl 12 Plus je 100% vegetariánský a je vhodný pro všechny krevní skupiny. Vyrábí se v USA a je certifikován a certifikován jako produkt GMP (Good Manufacturing Practices), jak je uvedeno v asociaci Natural Products Association, s hodnocením shody „A“.

60 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka denně nebo podle pokynů lékaře jako doplněk stravy.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

 
 

2 recenze Methyl 12 Plus – Vitamín B12

  1. Eliška (ověřený vlastník)

    Maximální spokojenost!

    1 product
  2. Šimon (ověřený vlastník)

    Produkt mě překvapil velmi příjemně.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík