Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

Membrosia Complex 210g

Membrosia Complex 210g

(Hodnocení: 1)

1.596,00 

Směs živin určená k podpoře zdraví buněčné membrány, vodní rovnováhy, procesů čištění buněk a lepšího rozpoznání
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Směs živin, určená k podpoře zdraví buněčné membrány, vodní rovnováhy, procesů čištění buněk a lepšího rozpoznání.

Kruh života buněk je stejně složitý jako jednoduchý. Buňka spojuje molekulární energii a hmotu do typu inteligence, která pohání tkáně a orgány. Buněčná membrána se skládá ze dvou vrstev tuků a fosfolipidů. Tato dualita umožňuje buňce udržovat a vyrovnávat vnitřní i vnější hladinu vody, což umožňuje buňkám a molekulám efektivnější pohyb.

Membrosia Complex obsahuje jedinečnou směs buněčných podpůrných živin lecithinu, uridinu a trehalózy. Trehalóza je přírodní cukr nacházející se v mnoha organismech, včetně bakterií a rostlin, a jak  výzkum ukázal, může pomoci chránit integritu buněk.

Membrosia funguje tak, že podporuje zdravou funkci molekul známých jako chaperony. Molekulární chaperony zajišťují, že se proteiny uvnitř našich buněk „skládají“ dohromady, aby zajistily správnou funkci přeměny na enzym nebo hormon atd.

(Rozložené proteiny mohou vyvolat celobuněčnou stresovou reakci vedoucí k stresové reakci, která urychluje proces stárnutí buněk.)

Membrosia chaperones se pohybují ve snaze správně „znovu složit“ protein.

Doporučené použití: Ráno promíchejte 2 čajové lžičky se šťávou a fluidizátorem Membrosia ™. Po dobu 15 minut po užití přípravku Membrosia ™ se vyhněte konzumaci jakýchkoli tučných jídel.
Vegetariánské: Ano
Obsahuje sóju z lecitinu.

UPOZORNĚNÍ: Pokud trpíte dnou nebo onemocněním ledvin, před použitím tohoto nebo jiného doplňku výživy se poraďte se svým lékařem.

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádnou sůl, pšenici, droždí, kukuřici, vejce nebo mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze Membrosia Complex 210g

  1. Magdalena (ověřený vlastník)


    Maximální spokojenost!

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík