Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

INTRINSA 120 kapslí

INTRINSA 120 kapslí

(Hodnocení: 1)

979,00 

Zakoupením produktu získáte
320 Bod v Program BONUS systému
  1. Máselná kyselina (butyrát)  je s krátkým řetězcem mastné kyseliny, který podporuje zdraví sliznice tenkého a tlustého střeva, a slouží přirozené procesy aerobního energetického metabolismu. Kyselina máselná je normální vedlejší produkt fermentace vlákniny ze strany střevní bakterie, a je jedním z hlavních důvodů, proč s vysokým obsahem vlákniny je tak zdravé.
  2. Kyselina kaprylová je středně dlouhým řetězcem mastné kyseliny, který je absorbován ze střev a nesen krevních lipidů. V Intrinsa, máselná a kyselina kaprylová jsou jedinečně spárovány spolupracovat na podporu optimálního zdraví tkáně. Kaprylová kyselina může pomoci rovnováhu a udržovat zdravé mikrobiomem.
  3. Modřín arabinogalaktan je zdrojem rozpustné vlákniny. To je možno převést na jiné střevními bakteriemi s krátkým řetězcem mastné kyseliny, které mají rovněž příznivý vliv na trávicí trakt.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Doplněk určený k podpoře zdravého trávení a zdraví tlustého střeva. Bohaté na mastné kyseliny a vlákninu s krátkým řetězcem.

Peter D’Adamo, autor časopisu Eat Right 4 Your Type, propagoval zdravý trávicí systém, smíchal dvě synergické výživové látky, kyselinu máselnou a kyselinu akrylovou, s modřínem Arabinogalactanem a vytvořil Intrinsa. Tyto složky mohou přinést následující výhody:

  • Kyselina butylová – Tato mastná kyselina s krátkým řetězcem podporuje zdraví výstelky tenkého a tlustého střeva a slouží přirozeným procesům metabolismu aerobní energie. Kyselina butylová je běžným vedlejším produktem fermentace střevní vlákniny střevními bakteriemi a je jedním z hlavních důvodů, proč je strava s vysokým obsahem vlákniny tak zdravá.
  • Kyselina kaprylová – Tato mastná kyselina se středně dlouhým řetězcem je absorbována ze střev a nesena krevními lipidy.
  • Modřín Arabinogalaktan – Tato rozpustná vláknitá složka může být přeměněna střevními bakteriemi na jiné mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které také mají příznivé účinky na zažívací trakt.

Intrinsa je vhodná pro všechny typy krve a může pomoci zmírnit občasné zažívací potíže a podporuje zdravou funkci střev.

120 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Dvě (2) tobolky 2krát denně nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
Použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský produkt neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce nebo mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy nebo příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze INTRINSA 120 kapslí

  1. Justýna (ověřený vlastník)


    Produkt mě překvapil velmi příjemně.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík