Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

INTRINSA 120 kapslí

INTRINSA 120 kapslí

(Hodnocení: 1)

979,00 

 1. Máselná kyselina (butyrát)  je s krátkým řetězcem mastné kyseliny, který podporuje zdraví sliznice tenkého a tlustého střeva, a slouží přirozené procesy aerobního energetického metabolismu. Kyselina máselná je normální vedlejší produkt fermentace vlákniny ze strany střevní bakterie, a je jedním z hlavních důvodů, proč s vysokým obsahem vlákniny je tak zdravé.
 2. Kyselina kaprylová je středně dlouhým řetězcem mastné kyseliny, který je absorbován ze střev a nesen krevních lipidů. V Intrinsa, máselná a kyselina kaprylová jsou jedinečně spárovány spolupracovat na podporu optimálního zdraví tkáně. Kaprylová kyselina může pomoci rovnováhu a udržovat zdravé mikrobiomem.
 3. Modřín arabinogalaktan je zdrojem rozpustné vlákniny. To je možno převést na jiné střevními bakteriemi s krátkým řetězcem mastné kyseliny, které mají rovněž příznivý vliv na trávicí trakt.
Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Doplněk určený k podpoře zdravého trávení a zdraví tlustého střeva. Bohaté na mastné kyseliny a vlákninu s krátkým řetězcem.

Peter D’Adamo, autor časopisu Eat Right 4 Your Type, propagoval zdravý trávicí systém, smíchal dvě synergické výživové látky, kyselinu máselnou a kyselinu akrylovou, s modřínem Arabinogalactanem a vytvořil Intrinsa. Tyto složky mohou přinést následující výhody:

 • Kyselina butylová – Tato mastná kyselina s krátkým řetězcem podporuje zdraví výstelky tenkého a tlustého střeva a slouží přirozeným procesům metabolismu aerobní energie. Kyselina butylová je běžným vedlejším produktem fermentace střevní vlákniny střevními bakteriemi a je jedním z hlavních důvodů, proč je strava s vysokým obsahem vlákniny tak zdravá.
 • Kyselina kaprylová – Tato mastná kyselina se středně dlouhým řetězcem je absorbována ze střev a nesena krevními lipidy.
 • Modřín Arabinogalaktan – Tato rozpustná vláknitá složka může být přeměněna střevními bakteriemi na jiné mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které také mají příznivé účinky na zažívací trakt.

Intrinsa je vhodná pro všechny typy krve a může pomoci zmírnit občasné zažívací potíže a podporuje zdravou funkci střev.

120 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Dvě (2) tobolky 2krát denně nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
Použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský produkt neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce nebo mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy nebo příchutě a žádné umělé přísady.

1 recenze INTRINSA 120 kapslí

 1. Justýna (ověřený vlastník)

  Produkt mě překvapil velmi příjemně.

  1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík