Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

HELIX Plus A-AB

HELIX Plus A-AB

(Hodnocení: 2)

760,00 

HELIX POMATIA HLEMÝŽĎ 60 VCAPS v balení. Jak je zmiňováno v souvislosti s výživou, Helix pomatia ( druh jedlého šneka) obsahuje silný lektin, který pomáhá imunitnímu systému fungovat efektivněji a účinně. Tento druh šneka není běžně jedlý šnek …

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Helix Plus přiměje váš imunitní systém, aby vyšel z ulity.

Helix Plus , extrahovaný z druhu Helix a spersa , druhu jedlého šneka, který úzce souvisí s těmi, které si rádi objednáváme ve francouzských restauracích, je jedinečným produktem, který využívá sílu aglutininu Helix  aspersa – působivého lektinu, který pomáhá vašemu imunitnímu systému rozpoznat a zničit nezdravé buňky.

Helix Plus také zahrnuje synergický polysacharid Larch Arabinogalactan z Larix occidentalis – rocková hvězda imunity sama o sobě.

Helix Plus, který byl původně navržen pro použití v soukromé praxi v 90. letech Dr. Peterem D’Adamem, autorem knihy Eat Right 4 Your Type , byl přidán k výzvě D’Adamo Personal Nutrition v roce 1999, aby každému umožnil přístup k produktu bezkonkurenční schopnost zvyšuje funkci imunitního systému.

Helix Plus se vyrábí v USA a je produktem se zárukou kvality GMP (Good Manufacturing Practices), jak uvádí asociace Natural Products Association, a je vhodný pro všechny krevní skupiny.

Dávkování a informace

Doporučené použití: Jedna (1) kapsle 1-3krát denně jako doplněk stravy.
(Jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře)

60 vegetariánských kapslí
Je tento produkt vegetariánský? Ne
použitelné pro všechny typy: Ano

Neobsahuje:  cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barviva ani příchutě a žádné umělé přísady.

2 recenze HELIX Plus A-AB

  1. Richard (ověřený vlastník)

    Špičková kvalita.

    1 product
  2. Laura (ověřený vlastník)

    Špičková kvalita.

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík