Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

DEFLECT 120 kapslí – Blokátor lektinů

DEFLECT 120 kapslí – Blokátor lektinů

1.177,00 1.353,00 

Někdy je vyvarování se některým potravinám či jídlům prostě nemožné. Seznamte se s Deflect AB0, vaší první obrannou linií proti lektinům v části Vyvarujte se potravin

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Někdy je vyvarování se některým potravinám či jídlům prostě nemožné.

Seznamte se s Deflect AB0, vaší první obrannou linií proti lektinům v části Vyvarujte se potravin. Lektiny (Lectin), třída proteinů, které se vážou na různé antigeny v každé krevní skupině, mohou poškodit imunitní a zažívací funkce. To způsobuje řadu zdravotních problémů, včetně podráždění střev a střev, nadýmání, přibývání na váze a letargie. Stínění vaší biologie před těmito nebezpečnými molekulami je důležité.

Deflect A, exkluzivní směs glukosaminu, chondroitinu a D-manózy, je vytvořen pro optimální vstřebávání krevní skupinou AB0. Jedinečně navržená receptura Dr. Petera D’Adama poskytuje specifické blokující cukry, které se váží na receptory lektinů a brání jim v oslabení imunitního a trávicího zdraví. Deflect AB0 také obsahuje brusinkové a ananasové koncentráty, které napomáhají maximální absorpci.

  • Vyřazuje specifické dietní lektiny typu A dříve, než brání trávení
  • Zvyšuje metabolismus
  • Posiluje imunitní obranu

Náš tým pro skupinu A bojující proti lektinům zahrnuje:

N-acetyl D-glukosamin (NAG)
působí jako magnet na lektiny v potravinách. Když se lektiny váží na NAG na vašich buňkách, zhoršují jejich fungování a podporují zánět. NAG v Deflectu slouží jako rozptylovač, který zachycuje zbloudilé lektiny bez přerušení metabolismu.

Chondroitin
Po rozpadu v žaludku se stávají menšími peptidy, které se podobají antigenu krevní skupiny A. Tyto molekuly se pak mohou vázat na lektiny podobné A a bránit připevnění ve střevním traktu.

D-manóza
Má jedinečnou strukturu, která může zabránit adhezi určitých bakterií včetně E. coli a chřipkového viru jejich vazbou.

Obsahuje korýše z N-acetyl D-glukosaminu (izolovaného z krabové skořápky)

Náš tým pro skupinu AB bojující proti lektinům zahrnuje:

Modřín arabinogalaktan
váže dietní lektiny a snižuje přilnavost bakterií škodlivých druhů, jako je E. coli . Modřín arabinogalaktan je také vynikajícím zdrojem vlákniny a bylo prokázáno, že zvyšuje produkci mastných kyselin s krátkým řetězcem (SCFA), zejména butyrátu.

Chondroitin
Po rozpadu v žaludku se stávají menšími peptidy, které se podobají antigenu krevní skupiny A. Tyto molekuly se pak mohou vázat na lektiny podobné A a zabránit připojení ve střevním traktu.

Ananas
Obsahuje přirozeně se vyskytující formu manózy, která poskytuje antiadhezivní účinky manózy spolu s protizánětlivými účinky bromelainu obsaženými v ananasu. Ananas je také prospěšný pro krevní skupinu AB.

Náš tým skupiny B bojující proti lektinům zahrnuje:

Modřín arabinogalaktan
váže dietní lektiny a snižuje přilnavost bakterií škodlivých druhů, jako je E. coli . Modřín arabinogalaktan je také vynikajícím zdrojem vlákniny a bylo prokázáno, že zvyšuje produkci mastných kyselin s krátkým řetězcem (SCFA), zejména butyrátu.

N-Acetyl D-Glukosamin (NAG)
Působí jako magnet pro lektiny v potravinách, jako je pšenice a jiná zrna. Když se lektiny váží na NAG na vašich buňkách, zhoršují jejich fungování a podporují zánět. NAG v Deflectu slouží jako rozptylovač, který zachycuje zbloudilé lektiny bez přerušení metabolismu.

Pektin
funguje tak, že inhibuje lektiny vázající sacharidy. Inhibice této vazby brání aktivaci imunitních buněk ve střevě. Pektin je běžnou součástí několika druhů ovoce a rozpustné vlákniny používané ke zlepšení zažívacího zdraví a odvrácení gastrointestinálních obtíží.

Obsahuje korýše z N-acetyl D-glukosaminu (izolovaného z krabové skořápky)

Náš tým skupiny 0 bojující proti lektinům zahrnuje:

N-Acetyl D-Glukosamin (NAG)
Působí jako magnet pro lektiny v potravinách, jako je pšenice a jiná zrna. Když se lektiny váží na NAG na vašich buňkách, zhoršují jejich fungování a podporují zánět. NAG v Deflect slouží jako rozptylovač, který zachycuje zbloudilé lektiny bez přerušení metabolismu.

Bladderwrack ( Fucus vesiculosus )
váže na nepřátelské bakterie a viry, jako jsou meningokokové bakterie, které způsobují bakteriální meningitidu herpes simplex, E. coli a několik kmenů Candida . Když se močový měchýř váže na škodlivé mikroby, brání jim v ulpívání na zažívacím traktu, kde mohou bránit trávicí funkci.

Alginát sodný
váže lektiny v zažívacím traktu a brání jejich vstřebávání. Přírodní polysacharidový produkt extrahovaný z hnědých mořských řas, který roste v oblastech se studenou vodou, jeho vazebné vlastnosti vycházejí z jeho rozpustnosti ve studené a horké vodě se silným mícháním, díky čemuž se zahušťuje a váže.

Obsahuje korýše z N-acetyl D-glukosaminu (izolovaného z krabové skořápky)

Dávkování a informace

Pro maximální užitek: užívejte dvě (2) kapsle dvakrát až třikrát denně s jídlem
(jako doplněk stravy nebo podle doporučení lékaře)
120 vegetariánských tobolek
Je tento produkt vegetariánský? Ne
Neobsahuje: cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce, mléčné výrobky, konzervační látky, barviva, příchutě nebo umělé přísady

TYPEbase V rev. 2017

Skupina

A, AB, B, 0

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík