Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

BROMELAIN ABO 180 kapslí

BROMELAIN ABO 180 kapslí

1.648,00 

Přírodní regenerace a obnovení rovnováhy enzymů – 180 VCAPS Ananas je používán jako léčivá rostlina v několika přírodních kulturách a bromelain je znám chemicky z roku 1876. Bromelain je zažívací enzym vyskytující se ve stvolu a ovoci …

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Doplněk na podporu zdravých zažívacích procesů, omezení zánětu a podporu pohodlí kloubů.

Bromelainové kapsle jsou formulovány se směsí důležitých enzymů, které se nacházejí ve vysokých koncentracích v šťávě a stvolu ananasu. Poskytuje řadu zdravotních výhod, včetně podpory zdravějšího trávení. Tyto trávicí  enzymy mohou pomoci snížit občasné nadýmání, plynatost a udržovat zdravé trávicí funkce. Bromelain může také pomoci podpořit pohodlí kloubů, zejména po fyzické námaze nebo náročném tréninku. Má pozitivní vliv na pokožku a další oblasti

Při formulování našeho doplňku bromelainu použil Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, pouze nejkvalitnější bromelain, aby zajistil maximální enzymatickou aktivitu. Bromelain je vhodný pro všechny krevní skupiny a je 100% vegetariánský. Vyrábí se v USA a je certifikován a certifikován jako produkt GMP (Good Manufacturing Practices), jak je uvedeno v Asociaci přírodních produktů, a neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce, mléčné výrobky, konzervační látky, barvy, příchutě, umělé přísady.

180 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Jedna (1) tobolka čtyřikrát (4) denně nebo podle pokynů lékaře.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík