Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

ITARŮV ČAJ zelený čaj

ITARŮV ČAJ zelený čaj

(Hodnocení: 2)

1.715,00 

Zakoupením produktu získáte
570 Bod v Program BONUS systému

Silná směs zeleného čaje šitá na míru pro maximalizaci antioxidační podpory. Opečená hnědá rýže dodává čaji bohatou a hladkou strukturu.

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

Silná směs zeleného čaje šitá na míru pro maximalizaci antioxidační podpory. Opečená hnědá rýže dodává čaji bohatou a hladkou strukturu.

Čínský čaj a kultura sahá až do post klasické éry historie roku 600 n. L., A přestože byl čaj původně konzumován pro léčebné účely k léčbě zažívacích a nervových stavů, lidé žijící ve vnitřní části Číny lisovali čaj do cihlové „měny“ k výměně s jinými kmeny.

V průběhu věků se čaj (a zejména zelený čaj) stal nejen nápojem, který si můžete usrkávat a vychutnávat, ale stále má silné kulturní kořeny po celém světě.

Směs zeleného čaje od pana Itaru, začíná základem z nejkvalitnějších listů zeleného čaje pečlivě zpracovaných tak, aby maximalizovaly zdraví podporující antioxidanty, které jsou 100krát silnější než vitamin C a 25krát silnější než vitamin E.

Matcha je díky své sytě zelené barvě přidána pro ještě více antioxidantů.

Výzkum také ukázal, že zelený čaj může zvýšit imunitu, podporovat zdravé střevní funkce a normalizovat fungování kardiovaskulárního systému. Tento lahodný čaj obsahuje praženou hnědou rýži, která mu dodává plnou a hladkou strukturu.

Pokyny: Doporučujeme připravovat přibližně na 79 stupňů po dobu 45 sekund. Výsledkem bude světle zelený čaj a skvěle chutná. Vyvarujte se vyšších teplot a příliš dlouhé doby, abyste zabránili hořkosti.

2 recenze ITARŮV ČAJ zelený čaj

  1. Lenka (ověřený vlastník)


    Produkt mě překvapil velmi příjemně.

    1 product
  2. Martina (ověřený vlastník)


    Maximální spokojenost!

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík