Produkty ZDARMA
Jediná dieta, která nás zná nejlépe!

DNA Sekretor test

DNA Sekretor test

(Hodnocení: 1)

4.472,00 

V jednodušším smyslu, „secretor – vyměšovač “ je definován člověk, který vylučuje antigeny své krevní skupiny v tělesných tekutinách a vylučuje své sliny z pusy, sliznice z trávícího traktu a respirační dutiny apod

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Popis produktu

SLINNÝ DNA SECRETOR TEST

V jednodušším smyslu, „secretor – vyměšovač “ je definován člověk, který vylučuje antigeny své krevní skupiny v tělesných tekutinách a vylučuje své sliny z pusy, sliznice z trávícího traktu a respirační dutiny apod. Vlastně to vše znamená, že secretor – vyměšovač dodává svojí krevní skupinu do této tekutiny. Non-secretor – nevyměšovač na druhé straně nedává ani trochu z krevní skupiny do této tekutiny. Jako obecné pravidlo v USA platí, že okolo 20 procent populace jsou Nevyměšovači (oproti zbývajícím 80% vyměšovačů).

S ohledem na ABO krevní skupiny je velmi těžké prohlásit, že jedna skupina je více příznivější než jiná. Každá krevní skupina má své vlastní silné vlastnosti a charakteristické slabosti. Avšak, nevypadá to, že je to vinou secretorského genu. Všeobecně platí, že být nevyměšovačem (založeno dle všech dostupných informacích) se zdá, že existuje potenciální zdravotní nevýhoda. Na samé základní úrovni, vyměšovaná krevní skupina ve vaší slině, sliznici atd., podstatně zvyšuje stupeň ochrany organismu proti okolí, obzvlášť s ohledem na mikroorganismy a lektiny.

Vyšetřovaný vzorek se zpracovává pouze klinicky. Výsledky Vám budou sděleny do 30ti dnů. Klient hradí odeslání vzorku na kliniku v USA. Cena se pohybuje kolem 270,- Kč jako doporučená zásilka. Vzorek odeberte vždy v pondělí a týž den vzorek odešlete v námi dodané obálce.

Obdobný, orientační test z krve – LEWIS secretor test – Výsledky do 21ti dnů, klient hradí poštovné do Velké Británie. Cena se pohybuje kolem 300,- Kč za doporučenou zásilku.

1 recenze DNA Sekretor test

  1. Sabina (ověřený vlastník)

    Nejvíc mě ale překvapil dárek:-)

    1 product

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

Logo-bottom

DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY

+420 910 001 555   I  PODPORA@DADAMO.CZ

Novinky do e-mailu

Občasník do Tvého e-mailu

Košík