CLEARCAL Vápník – 120 kapslí

(0)
Vysoce biologicky dostupný doplněk kaliku získaný z mořských řas Maerl na podporu silných kostí.

34 £

CLEARCAL Vápník – 120 kapslí

34 £

Chcete slevu? Zaregistrujte se ZDARMA a sbírejte body za svojí aktivitu na našich stránkách. Členové Klubu 4YT mají navíc také automatickou slevu 3% pro nákup Nutraceutik.

Description

Vysoce biologicky dostupný doplněk kaliku získaný z mořských řas Maerl na podporu silných kostí zejména pro krevní skupinu 0

Vaše tělo denně vyžaduje širokou škálu vitamínů a minerálů. Potraviny bohaté na vápník, jako jsou mléko, jogurty, sýry, listová zelenina, mořské plody a některé druhy ovoce, jsou dobrým zdrojem vápníku, ale mnoho lidí stále nemá dostatek.

Dr. Peter D’Adamo, autor knihy Eat Right 4 Your Type, vyvinul přírodní doplněk stravy ClearCal tak, aby obsahoval výjimečně čistý vápník získaný z mořských řas Maerl, který se nachází pouze v izolovaných pobřežních oblastech jihozápadního Irska. Tento jedinečný vápník je formulován bez dalších minerálních kofaktorů, které podporují vysokou rychlost absorpce. Obsahuje také širokou škálu základních živin a stopová množství hořčíku, boru a zinku.

ClearCal je vhodný pro všechny krevní skupiny a je 100% vegetariánský a vyrábí se v certifikátu kvality GMP certifikovaném asociací Natural Products Association. ClearCal je 100% vegetariánský a vyrábí se bez většiny běžných potravinových alergenů a neobsahuje cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce, mléčné výrobky, konzervační látky, barviva, příchutě ani umělé přísady.

[lws_easteregg p=9171]

120 vegetariánských tobolek
Doporučené použití:  Dvě (2) tobolky dvakrát denně jako doplněk stravy.
Je tento produkt vegetariánský? Ano
použitelné pro všechny typy: Ano

Tento 100% vegetariánský výrobek neobsahuje žádný cukr, sůl, lepek, pšenici, droždí, kukuřici, sóju, vejce ani mléčné výrobky, žádné konzervační látky, barvy ani příchutě a žádné umělé přísady.

0.0 Average Rating Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Nejsou žádné nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.