Katalog je veden v hlavní měně Kč. Nákup provedete po přihlášení na naše stránky tak, že pod nabídkou Katalog najdete aktuální nabídku distributora pro ČR a SR.

Objednání produktu

U vybraného produktu si zvolíte množství (přednastaveno na 1 ks) nebo druh produktu pro danou krevní skupinu nebo daný genotyp nebo produkt pro klinické pracoviště.
Dále zvolíte doručovací adresu, která se může doplnit u každé objednávky jiná (vhodné pro redistributory produktů z katalogu – šetříte čas i poštovné za doručení Vašemu klientovi).
Pokud máte slevový kód nebo jste získali směnný kód za nasbírané eurocenty za aktivitu, pak jej nezapomeňte zapsat do příslušného pole pro slevu nebo nákup ZDARMA.
Zvolíte si způsob platby a objednávku potvrzením těchto obchodních podmínek pak dokončíte. Objednávka bude odeslána jednak do systému a současně na Váš e-mail.
Vyobrazení produktu je orientační a nemusí nutně odpovídat aktualnímu stavu.

Platba

Platbu je třeba provést vždy PŘEDEM. Zboží bude uvolněno až po jeho úplném zaplacení.

Platba se provádí převodem nebo vkladem na účet mBank, RB a.s. nebo službou PAYPAL. Číslo účtu mBank a RB a.s. je obsaženo v objednávce (i v e-mailové rekaitulaci) ve lhůtě 3(tři) pracovní dny. Toto je vyžadováno z důvodů pohyblivého kurzu koruny vůči EURu. Pokud toto nestihnete ve lhůtě 3 dnů, pak bude objednávka stornována. Pokud nasbíráte 3 storna, budete moci nakupovat pouze v centrálním skladu ve Skotsku na www adrese http://www.right4eu.com – stránka je veden v anglickém i čekém jazyce, platba je povolena POUZE PLATEBNÍ KARTOU a vždy hradíte poštovné 7 EUR.

Doručování

Doručovací adresa je většinou shodná s Vaší adresou bydliště.
Máme ale již několik redistributorů originálních poduktů pro výživu podle krevních skupin a genotypu, kteří využívají naší služby PHARMASHARE, kdy Vaší objednávku odbavíme a doručíme za Vás. Proto můžete uvést i u každé objednávky rozdílnou doručovací adresu. Klient pak obdrží pouze produkty a doklad o ceně obdržíte POUZE Vy. Tím chráníme Vaší cenovou politiku.

Slevy a bonusy

Slev je několik druhů. Slevy nabízené katalogem, slevy nabízené naším sdružením a slevy za získané EURocenty za Vaší aktivitu na našich stránkách.

Klient v péči ABO Clinic CSR, získává slevu do 12% na každou objednávku. Sleva platí po dobu aktivní péče ABO Clinic CSR.

Redistributor produktů NAP Inc. – Dr.D’Adamo, získává slevu do 22% na každou objednávku. Sleva platí na dobu 3 měsíce a je podmíněna pravidelným odběrem po celou dobu platnosti slevy (minimálně 6 odběrů za 90 dnů).

Sleva za aktivitu na našich stránkách přijde vhod každému, kdo se aktivně zajímá o výživu podle krevních skupin a genotypu. Svým aktivním přístupem získáváte EURocenty, které si můžete kdykoliv vyměnit za kód, který Vám zajistí požadovanou slevu nebo nákup ZDARMA. Směnu EURocentů provedete v nabídce Osobní zóna – Konto klubu ¢€ – Směnárna ¢€. Zde si můžete vybrat nabídku slevových kódů. Takto získaný kód IHNED vepište do slevového pole v objednávce.

Vrácení zboží

Zboží nepotravního charakteru můžete vrátit do 14ti dnů od jeho obdržení nerozbalené, nepoškozené a nepoužité na adresu odesilatele. Vyúčtování vráceného zboží bude provedeno do 30ti dnů od písemného oznámení a doručení předmětného produktu stejným způsobem, jako platba za toto zboží. Nelze akceptovat vrácení pouze části zásilky.

Reklamace

Budete-li muset reklamovat zakoupený produkt, vyjdeme Vám v oprávněných případech vstříc. Reklamace probíhá 30 dnů a o jejím výsledku, budete informováni. Reklamovaný produkt zašlete spolu s kopií nabývacího dokladu na adresu odesílatele. Připojte reklamační dopis, ve kterém sdělíte důvody reklamace. Reklamaci oznamte předem na e-mail prodej zavináč dadamo.cz nebo telefonicky na číslo 312 222 411.

Návody a popis obalu zboží

Před zakoupením testů nebo produktů, si stáhněte český překlad na našich stránkách, papírové provedení u elektronického prodeje není podporováno. Souhlasem s obchodními podmínkami, souhlasíte s tím, že jste obdrželi český návod a nebude tedy přiložen v zásilce.

Doklady o prodeji

Náš systém elektronického objednávání vydává současně s odeslanou objednávkou také fakturu, která je trvale uložena v přehledu Vašich objednávek. Tuto si vytisknete v případě potřeby. Elektronická faktura má platnost faktury papírové. Vystavení papírové faktury u objednávek do 10.000 Kč hradí odběratel ve výši 100 Kč. Nad částku 10.000 Kč je faktura vydávána automaticky a je přiložena do zásilky nebo zaslána redistributorovi bez poplatku.

Petr Damian Kajaba
Distribuce NAP Inc. v ČR a SR