DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

27.4.2008 in Dieta podle krevních skupin

Nechoďte spát ve stresu!

l.png

Lovec

Vaší silnou stránkou je tvořivost. Pokud jste před spaním ve stresu, než půjdete spát, dejte průchod svým emocím zhmotněním Vašeho stresu na list papíru.

Sběrač

Horká sauna je jednou z příjemných cest zbavení se stresu pro sběrače. Pro příjemný pocit z horké sauny nemusíte hledat v okolí nějakou saunu nebo fitcentrum. Postačí, když si dopřejete příjemně horkou sprchu před odchodem do postele. Taková koupel, která v každé krůpěji vody odplaví Váš stres, umožní usnout v příjemné psychické kondici.

Učitel

Pro zvládnutí stresu se zaměřte na uvolňující relaxační techniky jógy nebo THAI TCHI na DVD. Nabytá duševní rovnováha pak přináší vydatný spánek.

Badatel

Nejlepší uvolnění stresu před spaním, hledá badatel ve sledování sikomů a komedií před spaním. Humorné situace donutí badatele k smíchu, který nedovolí stupňování stresové žátěže před spaním.

Válečník

Pro zklidnění stresu před spaním je pro válečníka nejlepší meditace. Najděte si klidný kout, kde se příjemně posaďte, přivřete oči a vybavte si něco příjemného, co Vás vždy potěší. Ponořte se do své představy a meditujte. Po zklidnění mysli se odeberte ke spánku.

Kočovník

Pokud máte hlavu jako “pátrací balón” před spaním, pak asi nebudete usínat dobře. Proto se vypovídejte se svými rodinnými příslušníky nebo partnerem o svém problému. Uvolněním napětí pomocí dialogu najdete klid, zklidníte si mysl a bude se Vám lépe spát.

Pamatujte si, že vše má svůj čas. I tyto techniky je třeba provádět tak často, jak to půjde. Nezapomeňte, že jde “jen” o Vás. Modifikovanými slovy klasické pohádky: “Všechno pomine. Peníze pominou. Práce pomine. Děti pominou. Partner pomine…” Ale Vy, tu zůstanete se svým tělem a mentální kondicí do poslední chvíle. A je na Vás, jak budete spolu vycházet. GenoType Diet je zde proto, aby Vaše symbioza byla co nejdéle tou nejlepší….
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree