DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

12.12.2005 in Dieta podle krevních skupin

Na čem staví princip aplikace přírodní medicíny a výživy dle krevních skupin?

Lectin diagram

Vhodné lektiny nevytvářejí sluky buněk, jak je tomu v případě příjmu nevhodných lektinů. Takový shluk se může zvětšovat a začít tak blokovat přirozené funkce napadených orgánů. Následkem dysfunkcí napadených orgánů dochází pak v našem těle k výkyvům v oblasti naší biochemie. Následkem toho trpíme mimo jiné i hormonálními poruchami, které mají za následek vznik chronických či civilizačních onemocnění (alergie, obezita, stres, únava, rakovina, diabetes atd). Výzkum na poli vztahu mezi výživou a krevní skupinou zahájil otec současného badatele a přírodovědce Petera Jamese D’Adama před více než 50ti lety. Systém aplikace přírodní medicíny v kombinaci s výživou dle krevních skupin se osvědčil a ve velmi krátké době si získal zastánce z řad milionů uživatelů tohoto programu po celém světě, ale i řadu renomovaných lékařů po celém světě, kteří vyzkoušeli program R4YT v praxi a vyhodnotili jej jako opodstatněný a úspěšný.

Výživový program a aplikace přírodní medicíny (R4YT) Správné pro Vaši krevní skupinu – vychází z výzkumů a poznatků nashromážděných z oborů genetiky, antropologie, biochemie, medicíny a přírodních věd zabývajících se posuzováním reakcí v potravě přijímaných bílkovin (lektinů) zažívacím systémem s posuzovanou krevní skupinou. Proto nelze výživu dle krevních skupin modifikovat dle jiných neouvisejících kriterií, jako je např.: zachovat vepřové maso, protože je národním pokrmem Čechů a nejlevnější na trhu, jak tomu je u české "modifikace" výživy dle krevních skupin.

Úspěšnou regulaci lektinů a obnovu buněk zajistí produkt specificky navržen pro Vaší krevní skupinu DEFLECT. Produkt je zapouzdřen do rostlinné celulózy s přísadou Křemíku, Hořčíku. Užívání produktu přináší detoxikaci organismu, reparaci chrupavek, vlasů, nehtů, kůže, přináší psychickou stabilitu, zkvalitněního imunitního systému a zdraví zažívacího traktu. Užíváme 1-2 kapsle 2x denně.
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree