DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

23.1.2021 in Dieta podle krevních skupin

Moje těhotenství s BTD :o)

dieta pro děti a těhotné
dieta pro děti a těhotné

1. NEBOLÍ MĚ HLAVA. U předešlého těhotenství mě bolívala docela často, prý je to označováno jako těhotenská migréna.

2. NEMÁM ZATÍM VŮBEC ŽÁDNOU TĚHOTENSKOU NEVOLNOST! U předešlého těhotenství jsem začala trpět nevolností 4 týdny po otěhotnění a trvalo to až do konce 4. měsíce. Ani jednou jsem tehdy sice nezvracela, ale měla jsem pocit nevolnosti od rána až do večera, zejména po každém jídle. Musela jsem většinu času ležet, jinak se mi hned dělalo zle. Nyní jsem v 8. týdnu těhotenství a žádná nevolnost na obzoru.

3. MŮŽU JÍST VŠECHNO PO CELÝ DEN. U předešlého těhotenství jsem od začátku musela přestat jíst mléčné výrobky, protože jsem je nějak vůbec nesnesla, dělalo se mi špatně, jen jsem na ně pomyslela. Když jsem se něco mléčného výjimečně donutila sníst nebo vypít, hned jsem musela bojovat s nevolností. Nyní si dopřávám mléčné výrobky úplně stejně jako před otěhotněním a dělá mi to moc dobře. Na radu Damiana jsem jako béčko začala už před otěhotněním kupovat plnotučné jogurty a mléčné výrobky, ne nízkotučné a polotučné. Kupodivu se to absolutně neprojevilo na váze a organizmu to zjevně prospívá.

4. TĚHOTENSKÁ VÁHA NELETÍ NAHORU. U předešlého těhotenství jsem v 8.týdnu měla už 5kg navrch, nyní mám v 8. týdnu jen 0,5kg navíc – opravdu mi pod vlivem těhotenských hormonů více chutná, dívím se ale, že se můžu docela drsně ládovat většími porcemi a není to téměř znát.

5. CÍTÍM SE SKVĚLE. S touto výživou se cítím v takovém klidném bezpečí, že je postaráno o mě i o mimi nejlépe jak jen může být, že mi to působí samé harmonizující radostné pocity. Jak bych si dovolila parafrázovat jednu českou pohádku… “Jsme v dobrých rukou krále Damiana”
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree