DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

7.10.2006 in Nezařazené

MENOPAUZA

Post placeholder image

FEM BALANCE

Vitamin B6 (Pyridoxin 5- Phosphate) ………. 10 mg

 • Eliminátor častých ženských obtíží  jako nervozita, výkyvy nálady, úzkost apod. Pečuje o kůži a podporuje krvetvorbu.
 • Jinde aplikován úspěšně při Chlamydii (v kombinaci s Melatoninem 5mg 20 minut před spaním)

Drmek obecný bobule (STROM CHASTE) …………… 100 mg

 • "Tradiční medicina doporučuje plody vitexu při menstruačních potížích vycházejících z nedostatečnosti žlutého tělíska včetně předmenstruačních příznaků, křečovitých bolestivých měsíčků, dále určitých problémech přechodu, či chybějící tvorby mléka."  prof. RNDr. Luděk Jahodář, CSc. – AVICENA
 • Je určen výhradně ženám. V těle působí podobně jako některé ženské hormony. Výborný při potížích s menstruací.

Ploštičník hroznovitý kořen ……… 100 mg

 • Tlumí pre a mentruační bolesti, stahy dělohy, prokrvuje periferie, upravuje menstruační cyklus

Petržel obecná kořenová list ……………….. 100 mg

 • Petrželové listy užíváme při urologických poruchách a stejně tak i při zadržování tekutin spojeném s nepravidelnou menstruací. Vysoký obsah minerálních látek z ní tvoří hodnotný potravní doplněk při léčbě chudokrevnosti. Petrželový list také podporuje tvorbu mléka u kojících matek.

Benedikt lékařský …………. 50 mg

 • Podporuje zažívání, zlepšuje zdraví zažívacího systému. Bylinka užívaná hojně v geriatrii. Antibiotikum u burcelózy

SQUAWVINE …………………. 50 mg

 • Pro posílení a regeneraci dělohy, usnadňuje porod, podporuje tvorbu mléka. Vynikající těhotenský čaj z této byliny.

Andělika čínská kořen (dong QUAI) …………………. 50 mg

 • Nejvíce používaný harmonizátor ženského organismu ve světě. Regulátor funkcí dělohy.

HELONIAS kořen ………………. 25 mg

 • Omezuje stavy vyčerpání u nervózních, přepracovaných žen, podporuje psychickou regeneraci.

Kalina trojlaločná kůra z kořene……………….. 25 mg

 • Kalina trojlaločná se užívá zejména při léčení ženských potíží, jako jsou menstruační bolesti či křeče, nepravidelná menstruace (byliny tlumí pohyby dělohy). Plody se osvědčily i při léčbě žaludečních vředů, zevně se kalina užívá na léčbu ekzémů a vyrážek.

Srdečník obecný nať……………… 25 mg

 • Užívá se při srdeční slabosti, mírném zrychlení srdeční činnosti, při vynechávání menstruace a zvláště při srdečních příznacích spojených s poruchou vyšší nervové činnosti. Prokázán byl také účinek proti některým virům a schopnost zvyšovat napětí dělohy.

Heřmánek pravý květ ….. 25 mg

 • Pro náš případ zohledníme část velké škály působení Heřmánku v přírodní medicíně a tím je jeho schopnost působit proti křečím a proti zánětům.

Upozornění

 • Terapie se skládá ze dvou dávek denně po dobu 30ti dnů, dále pokračujeme jednou dávkou denně po dobu 30ti dnů. Po té terapii přerušíme.
 • Tento Protokol není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Kojící maminky se vždy obrátí na svého lékaře před začátkem užívání jakéhokoliv produktu. Chraňte sebe a své dítě.
 • Osoby trpící srdeční chorobou mohou užívat tento Protokol za souhlasu svého ošetřujícího lékaře.
 • Něktré přírodní produkty mohou vyvolat alergické reakce

Žena, 49 let, 3 děti, trpí symptomem menoupauzy, návaly, kolísání nálad, deprese, únava, vyčerpání. Krevní typ A negativní, vyměšovač. BMI v normě, možný úbytek na hmotnosti do 5 kg. TK v normě. Neudává onemocnění srdeční, oběhové, alergie jí nejsou známy.

Doporučeno pozvolna přejít na výživu BTD pro krevní typ A, vyměšovač, aplikovat 20 minut před jídlem zažívací kapky ve vlažné vodě. Současně si vytvořit plán činností v týdnu se zohledněním na meditační a koncentrační činnost. Fyzickou aktivitu začne klientka zařazovat do týdenních plánů postupně.

Protokol FEM BALANCE bude aplikován 30 dnů po dvou dávkách denně, v předpisu 90 dávek, ráno po snídani 20 minut, odpoledne po svačině 20 minut. Dalších 30 dnů bude klientka užívat 1 dávku ráno po snídani 20 minut. Po ukončení 90. dávky se terapie přeruší na dobu případné recidivy.

Po dobu užívání tohoto produktu je vhodné tuto skutečnost promítnout do skladby výživy a využít tuto dobu jako možnost k péči v další, jiné oblasti.

První známky pozitivních změn zaznamenala klientka po 3 dnech, po tydnu udává příznivý stav, bez návalů, kolísání nálad, únavy. Drobná redukce hmotnosti o 1,2 kg za týden z původní tělesné hmotnosti. Pocit získání více času při stejném objemu pravidelných každodenních činností, svědčí o zkvalitnění koncentrace a koordinace činnosti při změně stravovacích návyků do souladu s BTD a užívání Protokolu FEM BALANCE. Po 14ti dnech udává klientka pocit stejný jako před nástupem menopauzy, příznaky nezaznamenala. Váhový úbytek za 14 dní 2 kg. Další konzulatce proběhla 45. den, kdy nebyly zaznamenány žádné potíže spojené s průběhem nastupující menopauzy. Váha se stabilizovala a nevykazuje pohyb nad 0,5 kg toleranci. Po ukončení 60. den, se stav nemění, pocit přílivu energie, lepší koncentrace s sebou přinesla i uvolnění stresové zátěže, došlo ke zlepšení vzhledu pokožky, vlasy a nehty vykazují zlepšení.

Klientka opakovala léčbu po dalších 5ti měsících, s dávkováním v prvních 15ti dnech po dvou dávkách denně, dále pak po jedné dávce denně v předpisu 90 dávek.

Pokud si chcete tento protokol sami připravit, pamatujte na odvážení správných dávek. Pro ostatní klientky je možnost si tento Protokol objednat v produktu FEM BALANCE (2330).

 Tento Protokol je vhodný pro krevní typy: A, AB, B, O
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree