DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

12.12.2005 in Dieta podle krevních skupin

Kdy a jak dlouho užívat doplňky stravy Dr.D'Adamo?

Post placeholder image

Odpověď:

Food Supplements – potravní doplňky Dr.D’Adamo dělíme do dvou obecných skupin a to:

  • ABO přátelské – Skupina produktů vhodných pro libovolnou krevní skupinu
  • ABO direct – Skupina produktů vhodných pro konkrétní skupinu

ABO přátelské produkty mohou užívat všichni na obecné úrovni každodenních velmi citlivě a přívětivě vyvážených produktů s multispektrálním působením, i bez znalosti svojí krevní skupiny. Tyto produkty je vhodné zařadit do programu prevence svého zdraví pro jejich složení a multispektrální účinek narozdíl od běžných supplementů.
Tyto produkty lze účinně užívat i jako bylinnou terapii a využít tak excelentních bylin z celého světa, speciálně zpracovávaných – např. sušení mrazem, což činí takto upravené byliny podstatně účinnějšími, než jsou byliny zpracovávané klasickou cestou. Proto není nutné organismus přetěžovat a můžeme si dovolit kombinovat účinněji ABO produkty mezi sebou bez negativních účinků.

ABO direct by měli užívat všichni, kdo aplikují výživu dle krevních skupin. I tato skupina produktů je rozdělena do kategorií

  • Základní výživa (určená pro každodenní užívání v kombinaci s výživou dle krevních skupin)
  • VitAMin (určená pro doplnění potřebných vitamínů, minerálů a stopových prvků)
  • Fytoterapeutika (určená pro bylinnou terapii dané krevní skupiny, produkty doporučené k základní výživě dle krevních skupin pro podporu ochablých funkcí, např. posílení imunitního systému u nevyměšovačů apod.)

Otázka: Kdy užívat doplňky?

Odpověď:

Rozhodně vždy, když se stravujete dle krevních skupin.

Otázka: Proč?

Odpověď:

Protože originální produkty Dr.D’Adamo jsou navrženy tak, aby vyvážili změny v jídelníčku a přesto, že některé potraviny nejsou vhodné pro danou krevní skupinu v původním stavu, produkty obsahují potřebné essence pro Vaše tělo i z těchto produktů. Pak tedy nedochází k tomu, abyste byli ošizeni o důležité složky pro Vaše zdraví. Při kombinaci výživy dle krevních skupin a užívání alespoň základních supplementů pak nedochází k žádným dietním chybám a efekt BTD® je vysoce efektivní.

Například při užívání čistého bílého jogurtu vzniká konflikt v dodávce zdravých bakterií a živých kultur, neboť LACTOBACILLUS BULGARICUS, který je obsažen jako jedna ze dvou složek v bílém jogurtu, je vhodný pro krevní skupinu B. Ostatní krevní skupiny tedy přijímají tuto kulturu "proti své vůli" a nedokáží z ní vyzískat posílení imunitního systému a úpravu metabolismu. To je jedna malá ukázka toho, proč užívat originální produkty Dr.D’Adamo pro vaší krevní skupinu. Navíc konzumací produktu POLYFLORA pro vaší krevní skupinu, nemusíte užívat ACTIVIA nápoje, což přivítají ti, kteří mají po konzumaci takového produktu potíže. Užívání POLYFLORA produktu je ve výsledku i ekonomicky příznivější s maximálním účinkem posílení Vašeho celkového zdraví.

Nedoporučujeme rozhodnout se pro výživu dle krevních skupin systémem změnit jídelníček a současně užívat potravní doplňky jiné, než pro výživu dle krevních skupin. Výsledky této kombinace mnohdy odráží zcela nepatrný efekt výživy dle krevních skupin, mohou se objevovat častěji únava a neefektivita takto nastolené výživy.

Otázka: Jak dlouho užívat doplňky?

Odpověď:

Jak je z názvu patrno, jedná se o supplement – doplněk k výživě. Je-li výživa dostatečná (což je dnes vzhledem ke shonu kolem nás téměř nemožné), je vhodné užívat doplňky takové, které nám buď pomáhají překonat nějakou nemoc, či takové, které nám dodají vitamíny, minerály a stopové prvky a rozhodně také příjem zdravé mikroflóry pro Vaší krevní skupinu. V současnosti pak i užívat periodicky ABO produkty určené pro ochranu organismu, jako jsou GASTROGUARD, HEPATIGUARD, ARA6 a další antioxydanty působící velmi účinně v prevenci rakovinných onemocnění.

Obecná doba užívání produktů je doporučená 6 týdnů. Balení originálních produktů Dr.D’Adamo jsou tomu uzpůsobená, takže produkty vydrží 4 až 6 měsíců.
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree