Vítejte,

jsme potěšeni Vaší návštěvou na našich oficiálních stránkách věnovaných revoluční teorii v životosprávě od Dr. D’Adamo – životospráva podle krevní skupiny a nově také životospráva podle genotypu.

Tento článek je orientačním doporučením, jak ovládat stránky.

1. Zvolte si správný typ životosprávy
Jednoduchým testem si můžete zjistit, která životospráva bude pro Vás nebo Vaše děti, vhodnější. Zda podle krevní skupiny nebo zda podle genotypu.
Na konci testu budete odkázáni na další možnosti nebo můžete klidně zvolit jinou cestu. Test najdete zde jako pododkaz.

2. Potřebujete znát krevní skupinu nebo genotyp
Pro tento účel máme pro Vás připraveny testovací sady pro domácí použití. Za pomocí našich diagnostických pomůcek, si zjistíte anebo můžete někomu zjisti jeho krevní skupinu či určit genotyp. Více informací najdete pod odkazem KATALOG ABO CLINIC – diagnostické pomůcky.

3. Zvolte si správný seznam potravin
Pro každého je jiný seznam potravin. Pro začátek, jsme vytvořili seznam nazvaný TYPEBASE4. Tento seznam je určen pro zdravou populaci, která si chce posílit imunitní systém, potlačit geny chrob, ke kterým jsou predisponováni díky rodičům a předkům. TYPEBASE4 v české mutaci je přístupna POUZE ZA POPLATEK!
Pro ostatní, například pro úspěšné hubnutí, potřebujete specializovaný seznam DIABASE4, který získáte od konzultanta po úvodní konzultaci. Seznam Vám musí být přidělen konzultantem s ohledem na Vaší dosavadní anamnézu, kdy konzultant může zjisit, že se bude účelnější doporučit jiný specializovaný seznam, případně nedoporučit některé změny. Jde o Vaše zdraví a od nás chcete pomoci. Proto musíme spolupracovat. Není to o tom, stáhnout si seznam. Je třeba také k tomuto seznamu získat doporučené dávkkování potravin, protože to hraje velmi důležitou roli ve výživě. BTD/GTD jsou zcela unikátní v tom, že pečují o naší buněčnou základnu podle požadavků každého jednotlivce.
Pokud budete potřebovat specializovaný seznam, pak nás kontaktujte prostřednictvím kontaktů, které se zobrazují pouze registrovaným uživatelům.

4. Sdílejte své poznatky a dotazy s ostatními
Jde o to, že Váš dotaz pomáhá i dalším, zrovna tak, jako Vám pomohly diskuse nyní… Přispějte svým dotazem nebo zkušeností a získáte nejen odpověď na Váš dotaz, ale také odměnu od nás v podobě eurocentů. Více o bonusovém systému, který Vám vydělává skutečné peníze (EURa), si přečtěte pod odkazem Konto c€, který sse zobrazuje pouze registrovaným uživatelům stránek.

5. Zaregistrujte se ZDARMA
Registrací získáte více informací a v případě dotazů, také přesnější odpovědi, protože typů aplikací je díky mnohočetnosti skupin a genotypů a jejich variant, mnoho a tím i odpovědí.

6. Když něco nemůžete najít
Nepanikařte. Stává se, že píšete duplicitní otázky do diskusí nebo posíláte e-maily s dotazy, které jsou v diskusích nebo v článcích na stránkách.
Postup je vždy na každé stránce takový, že se začíná VYHLEDÁVÁNÍM na stránkách. Tím získáte ucelenou informaci o daném tématu od diskuse, přes hodnocení uživatelů po odkaz na další témata… Než pošlete dotaz, prosím, používejte vyhledávání.

7. Co je dotaz a co konzultace
Od 15. července 2009 jsme přešli na nový systém.
Nejsme schopni reaovat na e-maily od každého. Jsou jich stovky denně. K tomu je třeba připočítat další interní e-maily a vyjde nám, že není možné vše stíhat. Proto dotazy pište, prosím, pouze do diskusí. Pokud chcete e-mailovou konzultaci, pak si v KATALOG ABO CLINIC můžete objednat elektronickou konzulatci a budete zařazeni do interní sekce klientů a můžete komunikovat e-mailem. Dotazy do diskusí se vkládají ZDARMA a je na ně odpovídáno průběžně bez časového omezení. Chcete-li konzultaci, pak není problém si vybrat typ konzultace, která Vám bude vyhovovat.

8. Předplatné a členské zóny
Některé informace, jako recepty, konzultace, seznamy potravin a další, jsou součástí předplatného. Budete-li mít zájem, pak se do této zóny můžete přihlásit po získání předplatného nebo pokud se stanete naším kolegou – členem R4YT o.s.
Možnosti předplatných programů, najdete po přihlášení pod odkazem Osobní zóna – Moje předplatné.
Pokud budete využívat aktivně náš bonusový systém Konto c€, pak si můžete na předplatné získat prostředky díky Vaší aktivitě…

Tolik úvodem. Ostatní možnosti se Vám zobrazí po přihlášení.
Přejeme Vám hodně úspěchů v péči o zdraví!
Váš ABO CLINIC CSR Tým{jcomments off}

Napsat komentář