Jak začít s dietou podle krevních skupin

2. Začněte od základu

Nejjednodušší způsob, jak začít s BTD®, je nahrazení používaných běžných doplňků stravy jako vitamíny a minerály doplňky speciálně přizpůsobených Vašim biochemickým požadavkům Vašeho těla.

Pokud používáte běžné doplňky stravy, mohou Vám některé běžné (obvykle poznáte podle nízké ceny, ale není to pravidlem) doplňky škodit Vašim buňkám nebo tělu. Navíc běžné doplňky pro Vás nejsou právě nejefektivnější.

Zaměřte se na pro Vás správné základní doplňky jako:

POLYVITE A, POLYVITE AB, POLYVITE B, POLYVITE O

Mnoho lidí užívá proteinové prášky, zeleninové prášky a čaje. Víte, že nejčastěji užívané produkty v běžných doplňcích jako kupříkladu syrovátkový protein, vojtěška a černý čaj poškozují buňky krevní skupiny O, což je asi 40% celkové populace?

Naše nabídka proteinových nápojů pro Vás, je tou nekvalitnější, kterou můžete sehnat.

Podívejte se na 100% čisté, PROTEINOVÉ, energii dodávající směsi.
PROTEIN BLEND A, PROTEIN BLEND AB/B, PROTEIN BLEND O

Zvolte si správné doplňky sestavené dle biologických požadavků Vašeho těla.

3. Stáhněte si seznam potravin TypeBASE4®

Z našich stránek si stáhněte aktualizovaný seznam potravin pro krevní skupiny. Seznamy tištěné v knihách a/nebo od kamarádek se liší o hrubé tiskové chyby, proto si vždy ověřte Váš seznam s oficiálním seznamem na našich stránkách zde a v originálním provedení zde.

4. Upravte si jídelníček…

Vyberte si ze seznamu potravin pro Vaši krevní skupinu jeden prospěšný produkt, který právě nejíte a zařaďte jej do Vašeho jídelníčku.

Vyberte si ze seznamu potravin pro Vaši krevní skupinu jeden produkt, kterého se máte vyvarovat a omezte jeho konzumaci nebo nahraďte tento nevhodný produkt produktem prospěšným.

Příklad: Krevní skupina O

  • Nevhodné: pšenice (mimo jiné pšenice způsobuje migrény u žen)
  • Neutrální: Špaldová mouka a pečivo z ní
  • Prospěšné: Essenský nebo mana chléb

Napsat komentář