• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Damian a poslední změna proběhla před 8 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2731
   Damian
   Správce

   Vážení, velice si vážíme Vaší přízně. V poslední době se zde nic neděje. Ano, připravuje se nový web. S ohledem na možné vypadávání některých komunikační cest, jako může být, jak jsme dnes zjistili i e-mail, který může být na straně uživatele zařazen jako SPAM, je zde další možnost, kterou také využíváte, ale někteří z Vás nikoliv. Tímto kanálem je telefon 608 326426, který je od počátku stejný a stále na něm někdo je. Když si nebudete tedy jisti, můžete KDYKOLIV zavolat a infomovat se. To je lepší postup, než psát o peripetiích, kterých může být ušetřen každý, kdo používá rozum, tedy osobně se informuje, co se stalo.
   Nicméně, chápeme i histerické reakce některých z vás, způsobené masáží sdělovacích prostředků. Nový server DADAMO.CZ zprovozníme v dohledné době, už s ohledem na dnešní nemilé zjištění a tím je kolabování e-mailové komunikace.

   Hezký den a Vám, každému, kterého se dotkl výpadek komunikace a čekáte na vyřízení objednávek se ještě jednou omlouváme a do balíčku přibalíme i sladký dáreček na usmířenou.

   S úctou
   Damian

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.