• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1090
   chipushit
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4774

   Milý Damiane, včera jsem byla na vánočních trzích. Nabízeli tam panenské oleje – lněný, z dýňových semen, pupalkový, z kukuřičných klíčků, z pšeničných klíčků, konopný, z vlašského ořechu, slunečnicový s česnekem, z paprikových semínek, sezamový.

   Mám se držet seznamu dotyčných semínek, že. Takže lněný, sezamový, vlašký, dýňový… nevím,jak je to s konopným a paprikovým.

   Děkuji

  • #1099
   meggi
   Účastník

   vidíš to, teď ti chci napsat nezávisle na damianovi reakci na tvůj příspěvek, a ocitne se tak v často kladených otázkách, i když jde o diskuzi… a nedají si říct a nedají! B)

   takže chipushit, můžeš prosím napsat, kolik stojí na vánočních trzích ten olej z vlašských ořechů a lněný? to jsou litrovky? a taky jestli víš, jak chutná lněný v kuchyni… ptám se opět pro kamošku 0, jelikož je pro vás kromě olivového ještě prospěšný i ten lněný. tak jestli není levnější než olivový… 😉

  • #1114
   chipushit
   Účastník

   pupalka – 250
   petržel – 165
   kopr – 165
   konopí 165
   len – 90
   slunečnice – 70
   papriková semínka – 165
   vlašský ořech – 165

   http://www.koreni-pasty.cz

  • #1126
   admin
   Správce

   Chipushit, dobrý den, oleje jsou v TYPEbase4, pokud nejsou, záleží vždy na použité surovině. U konopného oleje by se měly mít na pozoru skupiny O a B. U paprikového oleje, pokud není specifikovaná zdrojová surovina (paprik je více druhů), se pak musejí mít na pozoru A vyměšovači a AB skupina.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.