• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      Milli
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4774

nevíte někdo o nějakém vhodném margarínu pro krevní sk. A? Např Flora, kterou jsem do teď používala totiž obsahuje syrovátku ? Arašídové máslo mi teda zrovna moc nejede 🙁

máslo je v knize " Výživa a krevní skupiny" uvedeno jako NEVHODNÉ, přesto se vyskytuje v receptu v kuchařce – jogurtový koláč to je myslím ???

Příspěvek editován: Milli, v: 27.01.2007 18:17

Příspěvek editován: admin, v: 27.01.2007 22:59

Příspěvek editován: Milli, v: 28.01.2007 01:27

Ivana Horáková
      Účastník

Nejsem si 100% jista,ale mám také A a vhodné máslo pro nás by měla být Perla.Ale ještě se přesvědčte,než jí koupíte.
      Iva;) [color=#FF0000][/color]

meggi
      Účastník

Jogurtový koláč je můj recept. :whistle: Omlouvám se, že jsem u drobenky neuvedla do závorky (rostl.tuk pro sk.A,AB ). :unsure: U všech receptů, kde je máslo pro sk.B a 0 uvádím alternativu v podobě rostl.tuku pro sk.A,AB. Tady mi to asi vypadlo… dokonce to prošlo i cenzurou. 😉 Ještě jednou se omlouvám, hned tam tu závorku doplním!

Jako malou kompenzaci 🙂 posílám odkaz na debatu o rostl. tucích, kde je uváděna i vhodnost pro sk. A:
      http://dadamo.cz/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=&func=view&catid=19&id=385#385

HERA – nízký obsah trans kyselin je velmi pozitivni zpráva, složení z rostlinných tuků, základem je řepkový olej, dále palmový. Obsah tuku – 75%.
      PALMOVÝ TUK – Obsah tuku 100% – vysoký obsah trans kyselin.
      HERA, PALMOVÝ TUK
      As/0 An/0 Os/0 On/- Bs/- Bn/- ABs/0 ABn/0
      PALMOVÝ TUK je možno koupit např. zde: http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/38_46/products_id/1660? osCsid=1d2d7b393670ea343e80e8ed27afb70c

OMEGA- vysoký obsah trans kyselin má negativní vliv na zdraví obecně. OMEGA je tvořena kombinací živočišných tuků s rostlinnými a ztuženými tuky. Díky vysokému obsahu trans kyselin je vhodný na vysokotepelné zpracování. Vzhledem k živočišné části tuků (vepřové), není vhodný pro BTD. Obsah tuku – 100%.
      OMEGA
      As/- An/- Os/- On/- Bs/- Bn/- ABs/- ABn/-

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.