• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lahoda a poslední změna proběhla před 14 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2157
   Lahoda
   Účastník

   V ČR není mnoho lidí, kteří se stravují podle krevní skupiny a stavu sekretorství. A je to veliká škoda. Většina z nás hledá "všemožné způsoby" jak být šťastnější a spokojenější.:dry: Zjistil jsem však, že výživa podle krevních skupin a stavu sekretorství stejně tak příslušná strategie životního stylu nepřináší jen zdraví jak ho známe.:huh:
   [b]Přichází i kvalitnější "myšlení" a jasné pocity.:silly:
   [/b]
   Začnete lépe uvažovat o běžných věcech, budete mít více energie, a zvládnete buď větší pracovní zátěž nebo se začnete věnovat činnostem, které vám přinášejí větší uspokojení.
   Bude vám jasnější smysl vašeho dosavadního jednání a budete lépe vědět co je správné.;)
   Čemu říkám spokojenost přišlo až po dodržování jídelníčku a "plynulém odchodu" chutí na nesprávné potraviny.:)
   Jsem spokojený sám se sebou a mám dost energie a optimizmu pracovat na dalších úrovních mého života.:laugh:
   Věřím, že každý jednotlivec, který se přizpůsobí výživě a strategii podle krevních skupin, bude vytvářet lepší rozhodnutí a bude podnikat i lepší kroky pro společnost.B)

   Tento článek jsem uvedl na tomto diskusním fóru 12.12.2005. A můj názor se nezměnil. Jak jste na tom vy ? Můžete napsat, jak vám výživa podle BTD změnila život ? Doma, v práci, změnil se váš přístup k ostatním, k sobě ? Bojujete s chutí na nevhodné potraviny ? Začali jste si doma více vařit vlastní jídla ? Jak na vás koukají ostatní ? Cvičíte ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.