• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lahoda a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
      Lahoda
      Účastník

V ČR není mnoho lidí, kteří se stravují podle krevní skupiny a stavu sekretorství. A je to veliká škoda. Většina z nás hledá "všemožné způsoby" jak být šťastnější a spokojenější.:dry: Zjistil jsem však, že výživa podle krevních skupin a stavu sekretorství stejně tak příslušná strategie životního stylu nepřináší jen zdraví jak ho známe.:huh:
      [b]Přichází i kvalitnější "myšlení" a jasné pocity.:silly:
      [/b]
      Začnete lépe uvažovat o běžných věcech, budete mít více energie, a zvládnete buď větší pracovní zátěž nebo se začnete věnovat činnostem, které vám přinášejí větší uspokojení.
      Bude vám jasnější smysl vašeho dosavadního jednání a budete lépe vědět co je správné.;)
      Čemu říkám spokojenost přišlo až po dodržování jídelníčku a "plynulém odchodu" chutí na nesprávné potraviny.:)
      Jsem spokojený sám se sebou a mám dost energie a optimizmu pracovat na dalších úrovních mého života.:laugh:
      Věřím, že každý jednotlivec, který se přizpůsobí výživě a strategii podle krevních skupin, bude vytvářet lepší rozhodnutí a bude podnikat i lepší kroky pro společnost.B)

Tento článek jsem uvedl na tomto diskusním fóru 12.12.2005. A můj názor se nezměnil. Jak jste na tom vy ? Můžete napsat, jak vám výživa podle BTD změnila život ? Doma, v práci, změnil se váš přístup k ostatním, k sobě ? Bojujete s chutí na nevhodné potraviny ? Začali jste si doma více vařit vlastní jídla ? Jak na vás koukají ostatní ? Cvičíte ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.