• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel chipushit a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      admin
      Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4774

V ČR není mnoho lidí, kteří se stravují podle krevní skupiny a stavu sekretorství. A je to veliká škoda. Většina z nás hledá “ všemožné způsoby “ jak být šťastnější a spokojenější. Zjistil jsem však, že výživa podle krevních skupin a stavu sekretorství, stejně tak příslušná strategie životního stylu nepřináší jen zdraví jak ho známe.
      Přichází i kvalitnější “ myšlení “ a jasné pocity.
      Začnete lépe uvažovat o běžných věcech, budete mít více energie, a zvládnete buď větší pracovní zátěž nebo se začnete věnovat činnostem, které vám přinášejí větší uspokojení.
      Bude vám jasnější smysl vašeho dosavadního jednání a budete lépe vědět co je správné.
      Výživou a životním stylem podle kr. skupiny 0 se řídím dva roky. Teprve posledních
      6 měsíců mohu říct, že dodržuji životosprávu na 80 procent. Čemu říkám spokojenost přišlo až po dodržování jídelníčku a “ plynulém odchodu “ chutí na nesprávné potraviny.
      Jsem spokojený sám se sebou a mám dost energie a optimizmu pracovat na dalších úrovních mého života.
      Věřím, že každý jednotlivec, který se přizpůsobí výživě a strategii podle krevních skupin, bude vytvářet lepší rozhodnutí a bude podnikat i lepší kroky pro společnost.

chipushit
      Účastník

Nemohu nic víc, než s vámi souhlasit. Je to pak zcela jiný život.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.