• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #1762
   Zlatka
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4774

   Dobrý den, mám skupinu AB, a místo pečiva jím knockebroty je to možné? Může se jíst máslo (flora)? banány? irský černý čaj? musli tyčinky? jogurty a tvarohy třeba activia nebo holandské jogurty?

  • #1764
   admin
   Správce

   Dobrý den,
   doporučil bych Vám stáhnout si správný seznam pro Vás, buď normální, volně šiřitelný typeBASE4 nebo speciální, podle zdravotních potíží a Vašeho BMI.

   Zde naleznete odpověď na Váš dotaz. Co se týká složených výrobků, u kterých si nejste jista, ty můžete zadat k posouzení do infoBASE4 – odkaz najdete v horním menu Články – Informace.

   Co se týká Vašeho dotazu – Aktivia je pro krevní skupinu AB jako stvořená a mohu jí, narozdíl od ostatních skupin, doporučit. To samé u čistých jogurtů. Knackebrot by měl být žitný, takže opět z hlediska BTD vhodný pro Vás. Müsli, záleží na složení, obecně ano. Banány rozhodně pro AB nejsou, zrovna jako černý čaj. Máslo flóra skutečně snižuje cholesterol, obsahuje relativně nízké množství transmastných kyselin, tak by to šlo, ALE není známý zdroj rostlinných olejů, takže čekáme na odpověď výrobce. Flóra rozhodně NENÍ určena těhotným, kojícím a dětem do 5 let věku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.