#7297
Damian
Správce

Zdravím chipushit,
třezalka je skutečně velmi nevhodná a vcelku i neúčinná při depresi u skupiny O.
Krevní skupina O potřebuje snížit nadměrnou hladinu dopaminu, který je zodpovědný za depresivní stavy u 0.
Neznám věk ani pozadí problému, proto pouze obecně. Jedná-li se o depresivní stav, i přesto, že v tomto období je "normální" častější výskyt depresí, je vhodné navštívit specialistu. Pozorujeme také, že se změnou času na zimní, přibývá klientů s tímto problémem. Rozhodně je-li deprese silnější či delší než 14 dnů, je nezbytné navštívit specialistu.

Co užívat?
Speciálně pro O je vhodné užívání Catecholu [url]http://dadamo.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&category_id=248&product_id=162&Itemid=60[/url], který obsahuje všechny potřebné složky, které se zaměřují na snižování tvorby dopaminu.

Další cesta je(opět neznám věk ani anamnézu, takže obecně), užívat melatonin (přírodní hormon mladosti a spánku) v kombinaci s Methylcobalaminem (vitamín B12).

Užíváním melatoninu získáte kvalitnější spánek, regeneraci orgánů a úpravu cyklu biologických hodin. Melatonin je současně velice silný antioxidant. Methyl užitý okamžitě po probuzení v kombinaci s dostatkem světla Vás naopak velice rychle probudí a zastaví tvorbu melatoninu, což zabraňuje "vstávání levou nohou"…

Hezký den

Příspěvek editován: Damian, v: 10.11.2006 14:30