#7254
Damian
Správce

Dobrý den,
Proberry Caps – Bezinkové kapsle najdete zde: [url]http://dadamo.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&category_id=32&product_id=202&Itemid=60[/url]
Samozřejmě, že se jedná o účinnou prevenci a současně v případě onemocnění poskytuje i úlevu od nemoci a v kombinaci s další terapií, může zkrátit průběh onemocnění o několik dní. Nejedná se v tomto případě o efekt odstranění následku, ale jde o působení přírodní cestou na původ nemoci a rovněž dochází k posilování imunitního systému.

K sójovým bílkovinám:
Omlouvám se, ale asi jsme si nerozuměli přesně. Nevyhýbejte se sóje. Jde o to, že u nemocných se štítnou žlázou, se nedoporučuje překročení denní dávky sójové bílkoviny v gramech více než 40% Vaší tělesné hmotnosti. Tvrzení o sóje je samozřejmě správné. Prospěšné to pro Vás je, i přes operovanou štítnou žlázu, pouze jste limitována doporučeným množstvím, ale vždy bude záležet na Vás. Můžete sama testem zjistit, jak se cítíte po limitované výživě a co se bude dít bez limitu. Je možné, že rozdíl nebude patrný, je možné, že poznáte rozdíl. Hranici 40% stanovili lékaři v USA, kteří zkoumali vliv konzumace sójy na stav nemocných se štítnou žlázou. Lecithin, který je v TYPEbase4 je z vaječných žloutků a rostlinných olejů.

Jsem rád, když se zkušenost osvědčí v praxi, člověk má hned větší radost ze života;)