#7262
Damian
Správce

Ajinko, zdravím,
co se týká nevhodných příměsí ve vhodných potravinách, stává se to u výrobců, kteří zpracovávají více produktů, které mohou zanechat stopy všech výrobcem zpracovávaných produktů(viz tyčinky typu MARS apod.)
Co se týká rýžového mléka, jako takové není zatíženo, ale výrobky z rýžového mléka mohou obsahovat různé nevhodné i vhodné příměsi. Pak se jedná o trošku něco jiného, než je rýžové mléko. Jde o upravený produkt a pak záleží na jeho složení.
Je vhodné si připomenout, že BTD není možné dodržovat na 100%, ale lze dosáhnout až 80% možnosti dodržovat toto výživové opatření. Logicky přijmeme i nevhodné produkty, protože naši výrobci nejsou motivováni vyšším zájmem o BTD, aby nám vyšli vstříc. Bude-li nás více, jsme schopni a někteří výrobci nám hodlají vyjít vstříc v úpravě výrobků pro potřeby BTD. Je to jen o zájmu lidí. Jak ale vidíte, na oficiálních stránkách excelujete Vy, Meggi a trošku i já 🙂 To není mnoho, ale jsem optimista a moji klienti vedle chvály na přírodní medicínu podle krevních skupin pějí také chválu na výživu, která přináší úlevu od dlouholetých potíží.
Takže, pokud to jde, zvolte jiného výrobce a/nebo jiný produkt. Pokud hodláte rýžové mléko užít jako nápoj, je kvalitnější nahradit jej ananasovou šťávou – džusem a chybějící Vápník – Calcium – získejte např. z kapusty, která má Vápník v obdobném množství kravské mléko, navíc tento Vápník je lépe stravitelný. Řasy jsou rovněž výborným zdrojem Vápníku, ale protože jsou pro B neutrální, je vhodnější využít potenciálu kapusty, která je prospěšná pro všechny krevní typy.
Já používám pro vyrovnání "prohřešků" či výživových chyb a nedostatků potravní doplněk Deflect. Pak si mohu dovolit občas koupit i výrobek, který obsahuje i nevhodné produkty.

Hezký den

Příspěvek editován: Damian, v: 23.10.2006 11:02

Příspěvek editován: Damian, v: 23.10.2006 11:05