#2568
meggi
Účastník

Dobrý den Damiane, čas letí a Tomášek nastoupil do školky, první týden stravování jsme jakž takž zvládli, no, zatím je zdravý. ;o)
Chtěla jsem poprosit o radu, jestli se mrknete na jídelníček na příští týden, k čemu byste dal dítěti béčku deflect, nebo jestli jsou to všechno ty méně škodlivé potraviny, ke kterým deflect být nemusí.
A jak se vůbec dá poznat, že začal přijímat i různé nevhodné potraviny (ty které nebyly vyjmenovány ve Vašem seznamu nejhorších potravin pro B ), jak se to na něm projeví, kde se to odrazí, jak by vypadaly nějaké známky toho, že už nejí “čistě” podle krevní skupiny?
Díky moc,
Meggi
P.S. Jinak jsem skákala od radosti, když po uplynulém týdnu Tomášek prohlásil, že mu krupičná kaše vůbec nechutnala tak, jak rýžovo-jáhlová, kterou mívá doma. A na šulánky s mákem prohlásil, že mu mák nechutnal, protože mu to připadlo jako hlína… ;o)))) Rajče a ředkvičku vůbec nejedl, namísto nich měl s sebou čerstvé mrkvičky z naší zahrádky. Měla jsem z toho stravování mimo domov strach, ale zatím mi to připadá úplně v pohodě. :o)

Pondělí:
Čaj, loupáček s máslem, jablko
Pol. Gulášová, fazole na smetaně, vejce, chléb
Bílá káva, chléb, česnekové máslo

Úterý:
Čaj, obložený chléb
Pol. Hovězí vývar s těstovinami, sekaná pečeně, brambory, salát
Mléko, tvarohový koláč

Středa:
Mléko, chléb, salámová pomazánka
Pol. Zeleninová, vepřové kostky na paprice, těstoviny
Čaj, jablečné pyré s mrkví

Čtvrtek:
Čaj, jogurt, piškoty
Pol. Z vaječné jíšky, pečené filé, bramborová kaše, kompot
Čaj, chléb knuspi, zeleninová pomazánka

Pátek:
Čaj, graham, hermelínová pomazánka
Pol. Pórková, buchty s povidly
Mléko, chléb s máslem a vařené vejce