#1649
meggi
Účastník

Ahoj Muschil, konečně se k tomu dostávám. Tohle je můj SOUKROMÝ seznam, s drobnými prohřešky (dokud výrobci nezačnou konečně vyrábět sladkosti na míru krevním skupinám 😆 ) . Ty čokolády by měly být bez nevhodných složek, oplatky s neztuženým rostlinným tukem, bonbony pouze s nějakými sladidly:

ČOKOLÁDY:
Figaro mléčná čokoláda, Figaro sladká vášeň mléčná čokoláda porézní, Orion bílá čokoláda, Mini čokoládka Figaro s Komixem, Mini čokoládka Kraš s Action Kids, Bílý zajíček Nestlé, Vajíčko Medvídek Pú, čokolády značky Lindt, Baron mléčná čokoláda s mandlemi, Elysia mléčná čokoláda s celými mandlemi, Mléčná čokoláda s mandlemi Meybona, Mléčná čokoláda Disney.

OPLATKY, SUŠENKY, MOUČNÍKY:
Výrobky značky Racio, Rýžové chlebíčky Nový Věk, Butterkeks-máslové sušenky (výrobce hig Hagemann), tyčinky značky Lubs, Delissa oplatka mléčná, Opavia dětské piškoty, Opavia Bebe sušenky jemné, vafle Familijne s příchutí, Opavia Pim´s Choco magic, Opavia Diskito s mléčnou čokoládou a mléčnou náplní, Opavia Diskito s bílou čokoládou a mléčnou náplní, Opavia BeBe Brumík s čokoládovou náplní, Opavia Dinosaurus s mlékem, Cukřářské vaječné piškoty Savoiardi Regina, Oplatka Trik Trak.

BONBÓNY, LÍZÁTKA, ŽVÝKAČKY:
Baili karamelovo-mléčné lízátko, Cappuccino Bonbon EGON HIRSCH, Wrigley´s Spearmint žvýkačky, Hors Roksove lízátka, Chupa Chups lízátka ovocné (bez žvýkačky), Roksová lízátková tyčinka s ovocnou příchutí-Benátové lízátko, Smetanové bonbony-drops Werther´s Original.